پیش بازی بارسلونا – سلتیک؛ طعم دیوانگی در شب اول لیگ قهرمانان اروپا

در شب اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 17-2016 بارسلونا در نیوکمپ پذیرای سلتیک است.

 راد استوارت خواننده بریتانیایی در مورد فوتبال اینگونه گفته است:” من دیوانه فوتبال هستم و طرفدار سلتیک بودن باعث شده است تا بتوانم برخی از لحظات سخت زندگی ام را پشت سر بگذارم.” حالا جنون طرفداری از سلتیک به اسپانیا می آید، به بارسلونا، به نیوکمپ. پسران سبز پوش گلاسکو به کاتالان می آیند. هر چند قدرت دو تیم قابل مقایسه نیست اما این زمین سبز هیچگاه از قبل فاتحی نداشته است. شاگردان راجرز از مرحله مقدماتی شروع کردند و بالا آمدند. آن ها در یکی از این بازی ها به نماینده جبل الطارق باختند. اما در بازی برگشت راجرز با استایل همیشگی اش کنار زمین ایستاد، دستش را زیر چانه اش را پیروزی پر گل شاگردانش را نظاره کرد. انریکه گفته است که می توانید تاثیر راجرز را در سلتیک ببینید. آیا راجرز و پسرانش از لحظات سخت حضور در نیوکمپ با افتخار عبور می کنند؟

سلتیک 128 سال پیش تاسیس شده است و در شهر گلاسکو واقع است. آن ها چند روز قبل در دیداری شاید مهم تر از زندگی رنجرز را در هم کوبیدند در حالی که بارسلونا در هفته سوم لالیگا 2 بر 1 به آلاوز باخته است. این دو تیم در مجموع 12 بار باهم روبرو شده اند که بارسلونا 7 بازی را برده است و در 2 بازی شکست خورده است. آخرید رو در رویی دو تیم مربوط به فصل 14-2013 لیگ قهرمانان است که بارسلونا حریف را 6 بر 1 له کرد.

ساعت تاریخ ورزشگاه/ شهر
23:15 23 شهریور 1395 نیو کمپ / بارسلونا
شهر بارسلونا

شهر بارسلونا دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است و در شمال شرقی این کشور و چسبیده به دریای مدیترانه قرار دارد. نام شهر بارسلونا از کلمه ای به نام بارکنو آمده است.

شهر بارسلونا

ورزشگاه نیوکمپ

این ورزشگاه در سال 1957 بنا شد و از سال 2000 به این نام شناخته می شود. ظرفیت کنونی ورزشگاه 99354 نفر است. در سال 1954 ساخت ورزشگاه آغاز شد و سه سال بعد به بهره برداری رسید. این ورزشگاه میزبان 5 بازی جام جهانی 1982 و دو فینال لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

ورزشگاه نیو کمپ

داور: اویدیو هاسگان از رومانی

اویدیو هاسگان

آمار بازی
  • بارسلونا 6 بازی از 8 بازی گذشته مقابل سلتیک را برده است.
  • سلتیک در 3 سفر قبلی به نیوکمپ در 2 بازی شکست خورده است و 9 گل دریافت کرده است.
  • سلتیک 7 بازی از 8 بازی گذشته اش در لیگ قهرمانان را باخته است.
  • سلتیک در بازی های خارج از خانه لیگ قهرمانان هیچگاه کلین شیت نکرده است.
  • اولین هتریک نیمار برای بارسلونا مقابل سلتیک در دسامبر 2013 بوده است.  
ترکیب احتمالی دو تیم

 

رو در رویی های قبلی دو تیم

آمار چه می گوید

پیش بینی هو اسکورد
1-3

38 دیدگاه در “پیش بازی بارسلونا – سلتیک؛ طعم دیوانگی در شب اول لیگ قهرمانان اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 1 =

رفتن به نوارابزار