گراهام پل: کلاتنبرگ باید خطای پنالتی بر روی رونی و اخراج براوو را اعلام می کرد

داور بازنشسته انگلیسی، ژوزه مورینیو را برای شاکی بودن از قضاوت مارک کلاتنبرگ در داربی منچستر محق دانست.

گراهام پل – داور سرشناس و بازنشسته انگلیسی – اعتقاد دارد ژوزه مورینیو “کاملاً حق داشت” که از قضاوت مارک کلاتنبرگ در دیدار تیمش با منچسترسیتی ناراضی باشد. در شکست 1-2 منچستریونایتد در مقابل منچسترسیتی، ژوزه مورینیو اعتقاد داشت که تیمش در 2 صحنه باید صاحب ضربه پنالتی می شد و همچنین کلودیو براوو – دروازه بان جدید سیتی – می بایست از زمین بازی اخراج می شد.


به گزارش سایت ESPN، گراهام پل در تازه ترین ستونش برای روزنامه دیلی میل درباره اعتراض های ژوزه مورینیو به تصمیمات مارک کلاتنبرگ در داربی منچستر گفت:

ژوزه مورینیو کاملاً محق بود که از مارک کلاتنبرگ به دلیل عدم اعلام شدن یک پنالتی به سود تیمش در صحنه تکل هوایی  کلودیو براوو روی وین رونی شاکی باشد. کلاتنبرگ حس کرد که دروازه بان سیتی برای زدن توپ اقدام کرده است، اما او خودش می داند که وقتی هر دو پای بازیکنی از زمین جدا می شود تا تکل بزند، او دیگر کنترل پاهایش را در اختیار ندارد و این صحنه یک خطاست. در این صورت اگر بازیکن فقط توپ را زده باشد، یک کارت زرد دریافت می کند، اما اگر پای او با بازیکن حریف نیز برخورد کرده باشد، کارت قرمز باید نشان داده شود.

در صحنه برخورد سانتر والنسیا با دست اوتامندی نیز یونایتدی ها خواستار اعلام خطای پنالتی بودند. گراهام پل اما با منفی دانستن این خواسته، درباره این صحنه توضیح داد:

خوشحالم از اینکه در این فصل داوران بیشترین از قوه قضاوتشان برای تصمیم گیری در مورد خطاهای هند استفاده کرده اند تا اینکه با هر برخورد توپ به دست، یک خطای پنالتی را اعلام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 18 =

رفتن به نوارابزار