مارکوس رشفورد: رونالدو از کودکی الگوی من بوده او مغرور نیست

پدیده 18 ساله منچستریونایتد از کریستیانو رونالدو به عنوان الگوی فوتبالی اش یاد کرده است.

مارکوس رشفورد در مصاحبه ای جدید درباره الهام گرفتن از کریستیانو رونالدو در سال های حضورش در منچستریونایتد و پس از آن صحبت کرده است. کریستیانو رونالدوی پرتغالی در سال 2009 و پس از کسب سومین قهرمانی پیاپی با یونایتد در لیگ برتر، اولدترافورد را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک کرد. در آن زمان، مارکوس رشفورد کودکی 11 ساله محسوب می شد که در آکادمی منچستریونایتد مشغول به بازی بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، مارکوس رشفورد که این روزها در فرم بسیار خوبی به سر می برد و در بازی روز پنج شنبه تیمش مقابل فاینورد در لیگ اروپا برای اولین بار در این فصل در ترکیب ثابت ژوزه مورینیو قرار خواهد گرفت، درباره الگوی فوتبالی اش گفت:

وقتی کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد آمد، بازیکنی بود که همه (ما) از او الگو می گرفتیم. چیزی که من را بیش از هر چیز تحت تاثیر قرار می داد، این نکته بود که او در سنی بسیار کم وارد ترکیب اصلی تیم شده بود و می خواست که بهترین بازیکن در ترکیب یونایتد باشد. او تک تک روزها به سختی کار می کرد. هر روز می توانستید او را در سالن بدنسازی باشگاه ببینید و نتایج این تمرین ها در زمین مسابقه قابل مشاهده بود. او به طرز واضحی می خواست که بهترین بازیکن جهان باشد.

وقتی از رشفورد 18 ساله پرسیده شد که آیا ذهنیت فردگرای کریستیانو رونالدو نیز او را جذب خود می کرد یا خیر، این بازیکن انگلیسی در پاسخ گفت:

باید چنین رویکردی را داشته باشید. تمام بازیکن های خوب دنیا چنین نگرشی را دارند. این به معنای غرور یا از این گونه صفات نیست، بلکه سیستم فکری شماست برای رسیدن به چیزهایی که می خواهید.

39 دیدگاه در “مارکوس رشفورد: رونالدو از کودکی الگوی من بوده او مغرور نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 8 =

رفتن به نوارابزار