زیدان: رونالدو به دلیل سرماخوردگی غایب خواهد بود

سرمربی فرانسوی در کنفرانس خبری حاضر شد.

به گزارش MARCA، در آستانه دیدار رئال مادرید و اسپانیول زین الدین زیدان سرمربی مادریدی ها امروز در یک کنفرانس خبری حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

اگر رونالدو، بیل و بنزما صددرصد آماده باشند و آن ها بازی خواهند کرد ولی این بدین معنا نیست که آن ها همیشه در ترکیب فیکس تیم هستند. ما برابر یک تیم خوب بازی کنم و انتظار یک بازی سخت را داریم.

رونالدو آماده نیست و در ترکیب تیم حضور نخواهد بود و به دلیل سرماخوردگی غایب است. بیل نیز یک ضربه به لگنش برخورد کرده است و با توجه به ضربه ای که به لگنش خورده است نمی توانیم روی او ریسک کنیم.

وی ادامه داد:

ما ترکیب خوبی داریم که وقتی یک بازیکن در ترکیب نباشد بازیکن دیگری می آید و جایش را می گیرد. من همیشه سعی کرده ام ترکیب تیم را تغییر دهم تا همه آماده باشند. از داشتن این تیم فوق العاده خوشحالم و امیدوارم همه آن ها را تا آخر فصل در همین سطح ببینم.

او همچنین در مورد هامس رودریگز اضافه کرد:

او خیلی خوب تمرین می کند و بازی خواهد کرد. او بازیکن ماست که در فرم فوق العاده ای قرار دارد. او بخشی از تیم است که به دنبال بازی کردن است و مطمئنم که دوست دارد به تیم کمک کند.

و راجع به کیلور ناواس:

کیلور هر روز پیشرفت می کند و در فرم خوبی قرار دارد ولی نمی توانم تاریخ دقیقی به شما بگویم. امیدواریم که هر چه زودتر برگردد.

38 دیدگاه در “زیدان: رونالدو به دلیل سرماخوردگی غایب خواهد بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 1 =

رفتن به نوارابزار