گواردیولا: باید مراقب چلسی و لیورپول بود؛ ما هم شکست خواهیم خورد

گواردیولا از تیمش راضی است.

پپ گواردیولا شروعی فوق العاده را با منچسترسیتی رقم زده است اعتقاد دارد باید نسبت به دو تیم ‘عالی’ چلسی و لیورپول هوشیار بود.

به گزارش ESPN، سیتی در روز شنبه صدرنشینی اش در جدول لیگ برتر انگلستان را با یک پیروزی فوق العاده 4-0 برابر بورنموث استمرار بخشید. با وجود این شروع عالی گواردیولا معتقد است زمان های سخت از راه خواهند رسید و در اشاره به بازی سطح بالای چلسی و لیورپول در استمفورد بریج گفت:

اینکه قهرمان می شویم یا نه را باید منتظر ماند و دید. روز جمعه دو رقیب فوق العاده دیدم و می دانم اوضاع چقدر سخت خواهد بود.

گواردیولا که به نظر خودش هم از این شروع طوفانی کمی سورپرایز شده است ادامه داد:

باید صادق باشم. سریع بود. انتظار آن را نداشتم. از اینکه در این مدت فوتبال به این خوبی ارائه داده ایم سورپرایز شده ام. در برابر حریف موقعیت های زیادی خلق کردیم و فرصت های زیادی به آنها ندادیم و این مهمترین چیز است.

سیتی تا به اینجا پنج بازی ابتدایی فصل خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است؛ تا به حال هیچ تیمی در تاریخ لیگ برتر شش بازی اول را نبرده است:

من اینجا نیستم که بگویم 20 بازی پشت سر هم را با برد پشت سر می گذاریم؛ نه، باور کنید که خواهیم باخت. اما امدیوارم هرچه دیرتر. ما تیم خوبی هستیم و چیز های زیادی هستند که می توانیم در آنها بهتر شویم. خوشحال هستیم اما کافی نیست.

69 دیدگاه در “گواردیولا: باید مراقب چلسی و لیورپول بود؛ ما هم شکست خواهیم خورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

رفتن به نوارابزار