میلان 2 – 0 لاتزیو؛ مونتلا و میلان به رده سوم رسیدند

تیم های میلان و لاتزیو در چارچوب هفته پنجم رقابت های سری آ، از ساعت 22:15 به مصاف هم رفته اند.

 میلان موفق شد با گل های باکا و نیانگ لاتزیو را شکست دهد.

                                                                           ترکیب اولیه دو تیم

آث میلان:            دوناروما، کالابریا، پالتا، رومانیولی، دی شیلیو، کوتسکا، مونتولیوو، بوناونتورا، سوسو، باکا، نیانگ

لاتزیو:             استراکوشا، باستوس، ده فری، رادو، باستا، پارولو، کاتالدی، میلینکوویچ، لولیچ، جورجویچ، ایموبیله

                                                                           گزارش نیمه اول بازی

بازی آغاز می شود، در دقایق ابتدایی بازی در حالت تعادل قرار دارد اما پس از لحظاتی به خاطر اشتباهات فردی مدافعان میلان، لاتزیو جلو می کشد و با کرنرهای پیاپی دروازه دونارومای جوان را تهدید می کند، بازیکنان میلان بر روی ضد حمله سریع درحال انتقال توپ بودند که اشتفان رادو با خطای بد مانع حرکت سوسو شد و در کمال تعجب داور بازی اخطاری به رادو نشان نداد. 16 دقیقه از بازی گذشته است. اکنون نوبت میلانی ها است که بازی را در اختیار بگیرند، روسونری سعی در نفوذ به دفاع لاتزیو دارد. دقیقه 33 بازی و جک بوناونتورا بر روی پاس کوتسکا به قلب خط دفاعی لاتزیو می زند اما این موقعیت هم راه به جایی نمی برد.

گل برای میلان؛ دقیقه 37، بر روی پاس یورای کوتسکا و فرار زیبای کارلوس باکا، این مهاجم کلمبیایی صاحب موقعیت تک به تک می شود و با بغل پای آرام، روسونری را 1-0 پیش می اندازد.

دقیقه 42، شوت بوناونتورا با اشتباه استراکوشا همراه می شد اما در آخرین لحظه این سنگربان جوان مانع فروپاشی دروازه اش شد. دقیقه 1+45 باستوس به دلیل خطای بد با کارت زرد رو به رو می شود.  دقایق پایانی نیمه اول کوتسکا بر روی ارسال بوناونتورا دروازه لاتزیو را باز کرد اما داور اعلام کرد با خطا همراه بوده است. نیمه اول با نتیجه 1-0 به پایان می رسد.

                                                                         گزارش نیمه دوم بازی

بازی در نیمه دوم آغاز شد. بازی از سوی هردوتیم با احتیاط دنبال می شود، دقیقه 54، شوت ایموبیله از کنار دروازه میلان به بیرون می رود. پاس کالابریا را نیانگ در کمال ناباوری نمی تواند به گل تبدیل کند، تنها یک اشاره کافی بود. هردوتیم دست به حملات جسته گریخته می زنند، دفاع میلان اجازه کار به خط حمله لاتزیو را نمی دهد و در سمت دیگر نیانگ با  سرعت خود شدیدا پایتخت نشینان را اذیت کرده است. مانوئل لوکاتلی وارد بازی خواهد شد؛ تعویض در دقیقه 68 صورت می گیرد و وی به جای سوسو وارد میدان می شود. توپ و میدان در اختیار میلان قرار دارد. شوت اندرسون از سمت راست زمین با واکنش دوناروما مواجه می شود.

گل دوم برای میلان! پاس باکا به گوشه سمت راست زمین به نیانگ می رسد و پاس رو به عقب این بازیکن فرانسوی به دست اشفان رادو برخورد می کند و داور بازی به سود میلان اعلام پنالتی می کند، نیانگ پشت توپ قرار گرفته و روسونری را 2-0 پیش می اندازد.

کیسوکه هوندا وارد بازی خواهد شد؛ تعویض صورت می گیرد دقیقه 82 بازی و بوناونتورا جای خود را به هوندا می دهد. لاتزیو در پی جبران نتیجه است اما دفاع میلان اجازه نفوذ نمی دهد. دقیقه 87 باکا جای خود را به گوستاوو گومز می دهد. 4 دقیقه وقت اضافه نیز برای لاتزیو کافی نبود و میلان موفق شد با کسب دومین کلین شیت، خود را موقتا به رتبه سوم جدول برساند.

35 دیدگاه در “میلان 2 – 0 لاتزیو؛ مونتلا و میلان به رده سوم رسیدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هفده =

رفتن به نوارابزار