پیش بازی رئال مادرید – ویارئال

تاریخ زمان مکان
4 شنبه 31 شهریور 95 ساعت 22:30 ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو

داور مسابقه: آقای گونزالس گونزالس

پیش بازی

رئال مادرید فصل را کاملا ایده آل شروع کرده است و هم اکنون با 12 امتیاز به تنهایی در صدر جدول اسپانیا قرار گرفته است و فرداشب در خانه برابر شاگردان فران اسکریبا به میدان خواهد رفت.

زیدان در این فصل از بیشتر بازیکنانش بازی گرفته است و برای فردا هم چند مهره مهم خود نظیر مودریچ و کاسمیرو را در اختیار ندارد و می داند بازی برابر ویارئال خیلی هم آسان نخواهد بود. مثل همیشه انتظار می رود در خانه مادریدی ها بازی را هجومی دنبال کنند اما بدون شک از خطرهای خط حمله زردها هم آگاه هستند و به همین منظور شاید بازی کمی محتاطانه تری به نمایش بگذارند.

از آن سو ویارئال در این فصل هنوز طعم شکست را نچشیده است و در حال حاضر دو پیروزی و دو تساوی نصیبش شده است. آن ها می دانند این دیدار شاید یکی از سخت ترین دیدار های فصلشان باشد و با توجه به عملکرد نه چندان مطلوب برابر رئال در مادرید در گذشته خود را برای یک بازی دشوار اماده می کنند.

ترکیب احتمالی دو تیم

غایبین دو تیم در این دیدار

– برای مادرید در این دیدار کاسمیرو، په په، ناواس و کوئنترائو به دلیل مصدومیت و مودریچ به دلیل استراحت غایب هستند.

– ویارئال هم در این دیدار سولدادو و باکامبو را در اختیار ندارد.

صحبت های مربی دو تیم پیش از این بازی

زیدان:  چیزی که می می دانیم این است که بازی سختیست و برابر یک حریف خوب در خانه بازی می کنیم. تیمی کهتا بحال نباخته است و مهم ترین چیز این استکه برای این بازی اماده شویم. در زمین جایی برای امتحان نیست وباید با آمادگی کامل به زمین رویم.

اسکریبا: در بازی فردا ما یک نقشه آنتی مادریدی داریم و تمام سعیمان این است که عملکرد ستاره های آن ها را به حداقل برسانیم و پس از آن که بازی را 0-0 نگه داشتیم، به گل برسیم. در ابتدا باید به فکر دفاع باشیم و سپس به گل فکر کنیم.

رویارویی پیشین دو تیم

در 6 دیدار آخری که این دو تیم به مصاف هم رفته اند، سهم رئال مادرید 3 پیروزی بوده است، از سوی دیگر سهم ویارئال هم 1 پیروزی بوده است و 2 بازی هم مساوی شده است. فصل گذشته اما در دیدار رفت کهکشانی ها با نتیجه 1-0 بازنده بودند و در بازی برگشت با نتیجه 3-0 پیروز شدند.

پیشبینی هواسکورد از نتیجه این دیدار

رئال مادرید 3-1 ویارئال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 11 =

رفتن به نوارابزار