آرسن ونگر: کتاب مورینیو را نخوانده ام و قطعاً نخواهم خواند؛ رمزی احتمالا تا قبل از بازی های ملی نمی تواند بازی کند

ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با چلسی حاضر شد.

آرسنال فردا در هفته ششم رقابت های لیگ برتر انگلستان به مصاف چلسی خواهد رفت.

به گزارش تلگراف، ونگر که به تازگی بیستمین سال حضورش در آرسنال را پشت سر گذاشت باز هم با تاخیر به کنفرانس رسید؛ وی در این جلسه درباره وضعیت تیم، مصدومیت ها، مورینیو و رقابت با چلسی صحبت کرد.

مصدومین تیم:

اولیویه ژیرو باید آزمایش بدهد تا ببینیم می تواند بازی کند یا نه. آرون رمزی هنوز مشکل دارد و به بازی با بازل و برنلی نمی رسد. فکر نمی کنم قبل از تعطیلات بازی های ملی برگردد.

دوران نقاهت رمزی بیشتر از زمان تعیین شده طول کشیده است:

ناامیدی هایی داشته ایم چون به بازگشت نزدیک بوده ولی هر بار به آمادگی کامل نرسیده؛ باید درباره او محتاط باشیم. مطئله بزرگی نیست اما با او با احتیاط بیشتری نسبت به باقی بازیکنان برخورد می کنم، اگر آماده باشد حتماً او را در ترکیب می گذارم.

وضعیت تیم:

در برابر هال سیتی بازی خوبی داشتیم و بعد در برابر ناتینگهام فارست؛ فکر می کنم در وضعیت کنونی همه شایستگی بازی کردن دارند و درباره ترکیب تیم روز شنبه تصمیم می گیرم. ما یک ترکیب بالغ و متعادل داریم و برای تمامی پست ها رقابت هست.

رقابت با چلسی:

برای من همیشه این یک بازی بزرگ بود و رقابت شخصی خیلی مسئله نبود. چلسی در ده سال گذشته تیم های بسیار قوی داشته است و پیش از آن همیشه شکستشان می دادیم؛ بعد برای دوره ای بسیار قوی شدند و حالا دورانی نو اغاز شده که دو تیم متعادل تر هستند.

بهترین راه مقابله با دیگو کوستا:

با خونسرد بودن و احترام گذاشتن به قوانین بازی.

کارت قرمز گرفتن های متعدد برابر چلسی:

ما در اینباره [با بازیکنان] صحبت کرده ایم چون دو بازی گذشته را ده نفره شدیم و نحوه برخوردمان در بازی فردا مهم است. از اینکه نمی توانستیم 11 در برابر 11 بازی متاسفیم.

بازی با چلسی:

بازی مهمی برای ماست؛ احساس می کنیم در مسیر رو به رشدی هستیم و چلسی آزمون خوبی برای ماست و فرصتی خوبی برای ادامه پیشرفتمان.

نقاط قوت چلسی:

آنها در دفاع محکم هستند و سعی می کنند در ضد حملات ما را غافلگیر کنند. باید هازارد، ویلیان و کوستا متوقف کنیم. این نکته کلیدی است.

دوباره بحث به مورینیو کشیده می شود:

من با هیچکس مشکل شخصی ندارم، در این بازی به همه احترام می گذارم. نکته شگفت انگیر اینجاست که او هیچ کاری با بازی فردا ندارد و من فقط در تلاشم که روی کار خودم تمرکز کنم و به همه احترام می گذارم. شاید روزی من هخم کتابی نوشتم ولی برای آن آماده نیستم.

 

40 دیدگاه در “آرسن ونگر: کتاب مورینیو را نخوانده ام و قطعاً نخواهم خواند؛ رمزی احتمالا تا قبل از بازی های ملی نمی تواند بازی کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 11 =

رفتن به نوارابزار