آنتونیو کونته: مهم است که بعد از بازی با لیورپول بازی خوبی داشته باشیم؛ آرسنال تا پایان برای قهرمانی خواهد جنگید

کونته در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

آنتونیو کونته در آستانه بازی فردای تیمش برابر آرسنال در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

به گزارش میرور، کونته درباره جان تری گفت:

او ریکاوری نکرده و مصدوم است. او کار می کند اما برای بازی با آرسنال آماده نیست. نمی دانم کی برمی گردد.

ترکیب دفاع بدون تری:

اینکه در تیم سه دافع مرکزی داریم طبیعی است. مشکلی وجود ندارد.

آرسنال:

مهم است که بازی خوبی داشته باشیم. مخصوصاً بعد از بازی برابر لیورپول. فردا با یک تیم خوب  رو به رو می شویم، یک رقیب بزرگ. مطمئنم آرسنال تا پایان برای قهرمانی خواهد جنگید. آنها دارای یک تیم خوب، بازیکنان جوان، تکنیک بالا، بازیکنانی خوب با پتانسیل و قدرت فیزیکی بالا هستند.

پیشرفت چلسی:

داریم کار می کنیم و تلاش می کنیم پیشرفت کنیم و سطحی همیشه بالا برسیم. فکر می کنم این تیم می تواند خیلی پیشرفت کند. طبیعی است وقتی در تیم جدیدی شروع به کار می کنید و متد و ایده جدیدی از فوتبال دارید زمان ببرد. در اینباره مطمئن هستم و می دانم می توانیم بسیار پیشرفت کنیم.

انگیزه های چلسی برای این دیدار:

فکر می کنم در چنین بازی های سخت و بزرگی نیازی به انگیزه دادن به بازیکنان نیست. فکر می کنم بازیکنان با انگیره هستند.

آرسن ونگر:

آرسنال داستان جالبی دارد و تیم مهمی است. نمی خواهم وارد داستان مورینیو و ونگر بشوم. فکر می کنم ونگر خوب کار می کند. اینکه کسی 20 سال در یک باشگاه کار کند شگفت انگیز است؛ فکر می کنم هر دو طرف از آن رضایت دارند. فکر می کنم گاهی مهم است که مربی بداند همیشه مجبور نیست ببرد، مساوی کند یا ببازد. گاهی اگر فقط بر اساس برد ها قضاوت کنید دچار اشتباه می شوید و در آینده هزینه اش را می دهید.

سسک فابرگاس:

فکر می کنم برای او بازی خاصی است. مهمترین چیز برای او این است که بازیکن چلسی است و خیلی خوب بازی می کند. در طی تمرینات می بینم که بسیار متمرکز است. او می تواند فردا فیکس باشد. هنوز یک روز دیگر برای تصمیم گیری دارم.

مشکلات دفاعی:

فصل قبل چلسی 55 گل دریافت کرد. باید از این نظر خیلی کار کنیم، چون اگر می خواهید به قهرمانی فکر کنید نباید گل های زیادی دریافت کنید.

کورت زوما:

امیدوارم هفته بعد او را در تمرینات ببینم و بتوانم روی او حساب کنم.  شاید بعد از تعطیلات بازی های ملی بتواند بازی کند.

 

39 دیدگاه در “آنتونیو کونته: مهم است که بعد از بازی با لیورپول بازی خوبی داشته باشیم؛ آرسنال تا پایان برای قهرمانی خواهد جنگید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =

رفتن به نوارابزار