دنی مورفی: مورینیو خواهان آمدن به لیورپول بود؛ بنتیز به دلیل کسب عناوین در اسپانیا به مورینیو ترجیح داده شد

بنیتز در سال 2004 به لیورپول آمد؛ این در حالی است که در همان زمان مورینیو از باشگاه پورتو جدا شد و به چلسی پیوست.

دنی مورفی، هافبک سابق باشگاه لیورپول معتقد است که مورینیو در سال 2005 نزدیک به نیمکت لیورپول بوده ولی باشگاه بنیتز را به خدمت گرفته است.

به گزارش دیلی میل، رافائل بنتیز در 16 ژوئن سال 2004 به عنوان سرمربیگری لیورپول  منصوب شد و مورفی که حد فاصل بین سال های 2000 تا 2004 یکی از هافبک های اصلی لیورپول بود، تایید کرد که باشگاه در آن زمان مورینیو خواهان آمدن به لیورپول بوده ولی مسئولان باشگاه به سراغ بنیتز رفته اند.

او در این خصوص گفت:

نزدیک بود که زیر دست مورینیو بازی کنم. مربیگری در لیورپول بین بنیتز و مورینیو بود که در نهایت بنیتز منصوب شد. این حقیقت را می دانم که مورینیو بسیار خواهان مربیگری در لیورپول بود ولی باشگاه به سمت بنیتز رفت؛ چرا که او فاتح لیگ اسپانیا و جام یوفا با والنسیا شده بود و مسئولان لیورپول فکر می کردند که انتخاب او بهتر از کسی است که در همان زمان این جام ها را در پرتغال کسب کرده است. این را می دانم که مورینیو از نیامدن به لیورپول بسیار ناامید و ناراحت شده بود. من نیز ناراحت شده بودم زیرا بنیتز به باشگاه آمد و من را نخواست. اگر مورینیو می آمد می گذاشت من در باشگاه بمانم.

38 دیدگاه در “دنی مورفی: مورینیو خواهان آمدن به لیورپول بود؛ بنتیز به دلیل کسب عناوین در اسپانیا به مورینیو ترجیح داده شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

رفتن به نوارابزار