رونی: همیشه مورد انتقاد بوده ام؛ مواجهه با منچسترسیتی، قرعه ای ایده آل است

وین رونی از انتقاداتی که نسبت به او روا داشته می شود با عنوان “مزخرف” یاد کرده است. وی همچنین درباره پست مناسبش در زمین و رویارویی با منچسترسیتی در رقابت های لیگ کاپ انگلستان صحبت کرده است.

منچستریونایتد در 3 بازی از 4 بازی اخیر خود طعم شکست را چشیده است و وین رونی با حضور 90 دقیقه ای در مقابل واتفورد و منچسترسیتی، به عنوان یکی از مقصرین اصلی این شکست ها در رسانه ها و شبکه های مجازی جلوه داده شده است.

به گزارش سایت Sky Sports، با وجود اینکه وین رونی 30 ساله تنها 3 گل تا رسیدن به رکورد سر بابی چارلتون به عنوان برترین گلزن تاریخ منچستریونایتد فاصله دارد، منتقدان بر این عقیده اند که کاپیتان شیاطین سرخ باید از ترکیب اصلی این تیم کنار گذاشته شود تا بدین ترتیب مارکوس رشفورد جایگاهی ثابت را در ترکیب اصلی یونایتد پیدا کند. در همین حال، وین رونی به انتقادات اخیر واکنش نشان داده است. او در این باره بیان کرده است:

فکر می کنم که در سراسر دوران حرفه ای خودم با این مساله روبرو بوده ام. فکر می کنم اخیراً کمی بیشتر شده، اما فوتبال همین است. به حرف های مربیان، هم تیمی هایم و افراد دور و برم گوش می کنم. به حرف هایی که خیلی از مردم آن بیرون در موردم می زنند فکر نمی کنم، چون بخش عمده ای از حرف های آن ها مزخرف است. باید متمرکز باشم، به سختی کار کنم. البته که در تمام دوران بازی ام همین کار را کرده ام. به سختی کار کرده ام و تلاش کرده ام تا بهترین بازی هایم را برای تیمم انجام بدهم.

لوئیس فن خال در فصل گذشته از رونی در پست هایی دور از دروازه استفاده کرد و روی هاجسون نیز در رقابت های یورو 2016، رونی را در میانه میدان به کار گرفت. با وجود این که وی حس می کند قادر به بازی در هر پستی هست، از پست هایی که ژوزه مورینیو خواهان استفاده از او در زمین است نیز آگاهی دارد. رونی در این باره اظهار داشت:

در سراسر دوران بازی ام، بازی کردن در پست های مختلف را تجربه کرده ام. حس می کنم که می توانم در تمام پست ها بازی کنم، اما فکر  می کنم که سرمربی تیم این را به وضوح اعلام کرده که می خواهد از من یا به عنوان مهاجم استفاده کند و یا به عنوان بازیکن شماره 10.

پس از پیروزی منچستریونایتد در مقابل نورتهمپتون در رقابت های لیگ کاپ انگلستان، این تیم با قرعه میزبانی از منچسترسیتی در اولدترافورد روبرو شد. این در حالیست که یک هفته پیش، دو تیم دربی زودهنگام منچستر را در همین استادیوم تجربه کردند و در آن بازی این شاگردان پپ گواردیولا بودند که با پیروزی 1-2 موفق به کسب 3 امتیاز شدند. کاپیتان منچستریونایتد درباره رویارویی مجدد با سیتی اظهار داشت:

از نظر من، این یک قرعه ایده آل بود. با توجه به آن چه که در لیگ اتفاق افتاد، این یک فرصت برای ماست تا انتقام آن نتیجه را بگیریم.

گفتنیست منچستریونایتد در دیدار بعدی خود، روز شنبه میزبان لسترسیتی خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =

رفتن به نوارابزار