مدافع نورتهمپتون: ابراهیموویچ همانند شخصیت ترمیناتور حرف می زند

مدافع ناشناخته نورتهمپتون، از بازی برابر ایبرا هیجان زده به نظر می رسد.

گابریل زاکوانی مدافع باشگاه نورتهمپتون در مصاحبه ای جالب، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی باشگاه منچستریونایتد را با شخصیت فیلم ترمیناتور مقایسه کرده است. ابراهیموویچ در 35 دقیقه پایانی پیکار تیمش برابر نورتهمپتون در چهارشنبه شب به میدان رفت و تقابل با او، زاکوانی را کاملا شگفت زده کرده است.

به گزارش بخش خبری ساکروی، زاکوانی یکی از نقش های آرنولد شوارزینگر را به ایبرا تشبیه کرده است. وی گفته است:

او در زمین خیلی حرف می زند، اما او کمی همانند یک ربات حرف می زند، شبیه یک ترمیناتور. او تقریبا (همانند یک ربات) صحنه آهسته کار می کند. می تواند اثرگذاری او بر تیمش را ببینید. او به بازیکنانی که به سمت او هجوم ببرند می گوید که آرام باشند و با توپ خونسرد رفتار کنند. در همین راستا می توانید ببینید که همگی در باشگاهش به او احترام می گذارند.

پیروزی 3-1 در ورزشگاه سیکس فیلدز بدین معنی بود که شاگردان ژوزه مورینیو نوار ناکامی هایشان را پس از سه بازی پاره کردند و حال باید آماده پیکار با مدافع عنوان قهرمانی یعنی لسترسیتی در روز شنبه شوند؛ تیمی که ماه قبل آن را در بازی کامیونیتی شیلد از پیش رو برداشتند. گفتنی است ابراهیموویچ که برابر لستر در بازی یاد شده گلزنی کرده بود، با 4 بار گلزنی طی 5 بازی در لیگ برتر به تیمش کمک کرده تا در رتبه هفتم جای بگیرد.

40 دیدگاه در “مدافع نورتهمپتون: ابراهیموویچ همانند شخصیت ترمیناتور حرف می زند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

رفتن به نوارابزار