مراسم معارفه گابریل باربوسا در برج پیرلی؛ گابی گل: اینتر همیشه انتخاب اولم بود؛ فکر می کنم وارد بهترین باشگاه ایتالیا شدم

مراسم معارفه گابریل باربوسا ملقب به گابی گل امروز در برج پیرلی میلان انجام شد.

گابریل باربوسا خرید جدید سونینگ برای باشگاه اینتر، قول می دهد که در هر پستی بازی کند و مشتاقانه در انتظار اولین بازی خود برای نراتزوری به سر می برد.

به نقل از فوتبال ایتالیا، مهاجم برزیلی ملقب به گابی گل در اواخر پنجره نقل و انتقالات از سانتوس به اینتر پیوست. علی رغم علاقه بارسلونا و یوونتوس، این مهاجم برزیلی تصمیم گرفت به نراتزوری ملحق شود. او در این باره به خبرنگاران گفت:

من خیلی خوشحالم، این یک روز فوق العاده است، جزئی از تاریخ اینتر بودن باعث خوشحالی من است، فورزا اینتر. رونالدو؟ مقایسه شدن را دوست ندارم، من گابریل باربوسا هستم.  اینتر تیم بزرگی است و من هم می خواهم قسمتی از تاریخ آن را ایجاد کنم. با این که گزینه های دیگری هم داشتم اما همیشه این اولین انتخابم بود. پروژه، اعضای تیم، سر مربی و طرفداران من را متقاعد کردند. امیدورام در سری آ و دیگر رقابت ها پیروزی های زیادی کسب کنیم.

از باربوسا سوال شد که آیا می تواند با وجود شرکت در المپیک، بلافاصله برای اینتر به میدان برود؟

من بازی های المپیک و کوپا آمریکا را پشت سر گذاشتم، با اینکه جوانم اما برای ریکاوری به زمان نیاز دارم. فیزیوتراپیست شخصی ام با من آمده، باید مراقب باشیم.

او در ادامه افزود:

با توجه به درخواست سرمربی تیم، می توانم در هر پستی بازی کنم،  می خواهم به رشد تیم کمک کنم. مشتاقانه برای اولین بازی خود صبر خواهم کرد، ما به خوبی بازی می کنیم و باید این روند را ادامه دهیم. می خواهم در افزایش قدرت این باشگاه نقش داشته باشم. تفاوت های زیادی بین لیگ برزیل و سری آ مشاهده کردم، در ایتالیا بازی ها تاکتیکی تر بوده و برخورد ها بیشتر است، من زیاد تمرین کردم و به همان اندازه استراحت کردم، احساس می کنم کاملا آماده ام.

آیا باربوسا می توانست با انتقال به باشگاهی دیگر، حقوق بیشتری دریافت کند؟

من از چین پیشنهاد هایی داشتم، حقوق پیشنهادی نجومی بود اما من در باشگاه بزرگی به سر می برم. تحت تاثیر رفتار طرفداران تیم قرار گرفتم، آن ها خارق العاده اند و باعث ایجاد انگیزه و تعهد بیشتر در بازیکنان می شوند. مهم ترین مساله این است که ما همیشه از سوی هواداران حمایت می شویم، همه با من رفتار خوبی داشته اند و بلافاصله حس کردم در خانه ام حضور دارم. از نوع پذیرشم خوشحالم، اینتر همیشه اولین انتخابم بوده است، با تشکر از حمایت هایی که در شبکه های اجتماعی از من شد. من علاوه بر چین از انگلیس و اسپانیا پیشنهاد داشتم، فکر می کنم به بهترین باشگاه ایتالیا آمدم و به همین دلیل از انتخابم راضی هستم.

مائورو ایکاردی در این فصل در پنج بازی شش گل به ثمر رسانده است، با این حال گابی گل از رقابت با او نمی ترسد.

اینتر تنها به او متکی نیست، آن ها مهاجمان بسیار خوبی در اختیار دارند. او یک الگو است، هر زمان که بازی های اینتر را می دیدم، بازی او را دنبال می کردم،  او همیشه در حال گل زنی است. هدف ما؟ برد مهم ترین چیز است، اینتر پروژه و سرمربی بزرگی در اختیار دارد.

38 دیدگاه در “مراسم معارفه گابریل باربوسا در برج پیرلی؛ گابی گل: اینتر همیشه انتخاب اولم بود؛ فکر می کنم وارد بهترین باشگاه ایتالیا شدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 15 =

رفتن به نوارابزار