نیوکمپ و خطر ثبت رکورد بدترین شروع هفت فصل اخیر!

شاگردان انریکه عملکرد خوبی در بازی‌های خانگی فصل جاری نداشته‌اند.

بارسلونا شب گذشته بار دیگر در نیوکمپ از کسب سه امتیاز بازی عاجز ماند تا حالا شاگردان انریکه در آستانه ثبت رکورد بدترین شروع خانگی شش فصل اخیر باشگاه قرار بگیرند.

به گزارش Marca، هفته اول که بارسا مقابل بتیس جشنواره گل به راه انداخت، بسیاری از هواداران بارسا این‌گونه فکر می‌کردند که بازی‌هایی آسان حداقل در نیوکمپ در پیش خواهند داشت اما شرایط حالا به نحوی پیش رفته که همین تیم می‌تواند صاحب رکورد بدترین شروع خانگی شش فصل اخیر باشگاه شود!

شکست باورنکردنی بارسا مقابل آلاوز و تساوی شب گذشته مقابل اتلتیکومادرید باعث شده تا انریکه و تیمش از 9 امتیاز ممکن بازی‌های خانگی، تنها 4 امتیاز کسب کنند و از این حیث با بارسلونایِ پپ گواردیولا در فصل 2010 – 2011 برابری کنند. تیم پپ نیز در دو بازی اول خانگی آن فصل به ترتیب مقابل هرکولس و مایورکا شکست خورد و متوقف شد و پس از آن 16 بازی پیاپی در لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشت.

این پایان کار نیست. علاوه بر این روند منفی، بارسا در میان تیم‌های نام‌آشنای لالیگا پس از والنسیا و سلتاویگو، بیش‌ترین تعداد گل خورده در خانه را داراست و این یعنی در بازی‌های خانگی بارسا در این فصل، یک جای کار می‌لنگد. بازی بعدی خانگی بارسا مقابل دپورتیوو لاکرونیا خواهد بود. این بازی فرصت مناسبی برای انریکه و شاگردانش است تا این روند را تغییر داده و از ثبت این رکورد ناخوشایند جلوگیری کنند.

39 دیدگاه در “نیوکمپ و خطر ثبت رکورد بدترین شروع هفت فصل اخیر!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =

رفتن به نوارابزار