کلوپ: برای موفقیت احتیاج به ثبات است؛ احساس قدرت می کنیم

سرمربی قرمز های آنفیلد از ثبات در ترکیب تیمش صحبت کرده است.

 یورگن کلوپ، سرمربی تیم لیورپول، در مورد حقظ بازیکنان تیم برای موفقیت صحبت کرده است. در ادامه کلوپ از بازی مقابل هال سیتی هم گفته است.

به نقل از فور فور تو، کلوپ اعتقاد دارد لیورپول نباید بازیکنان را به راحتی از دست دهد. قرمز ها لوئیس سوارز و استرلینگ را در چند فصل اخیر از دست داده اند.

این تابستان، تابستان شلوغی بود و من نمی خواهم تیم تابستان های شلوغی داشته باشد. پیشرفت بعد از یک سال متوقف نمی شود. موفقیت با استمرار و حفظ روند به دست می آید. باشگاه های بزرگ تغییرات زیادی در ترکیب خود نمی دهند. احتیاجی نیست که ما یک باشگاه فروش بازیکن باشیم. ما به پول احتیاج نداریم. این در مورد پیدا کردن بهترین ترکیب است.

من معمولا خرید های زیادی انجام نمی دهم اما این بار احتیاج بود. اگر همه چیز خوب پیش رود احتیاجی به خرید بازیکن در 6 سال آینده نداریم. ما به ترکیب کنونی خودمان اعتماد داریم. بعضی تغییرات خوب هستند اما احتیاج به ثبات است.

ما احساس خوبی داریم و احساس قدرت می کنیم و باید مقابل هال سیتی با شور و قدرت بازی کنیم ما به امتیاز بازی نیاز داریم.  باید بیشترین تمرکز ممکن را داشته باشیم. فکر می کنم تمام ما، مربیان، بازیکنان و مدیر ها می توانیم پیشرفت کنیم. نباید قبل از بازی در مورد حریف صحبت کرد گفت بازی راحتی در پیش داریم. ما کاملا از سختی این بازی آگاهیم و بی شک 100 درصد آماده بازی خواهیم شد.

38 دیدگاه در “کلوپ: برای موفقیت احتیاج به ثبات است؛ احساس قدرت می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 20 =

رفتن به نوارابزار