هشت نکته انتشار شده از دیدار لیورپول و هال سیتی

در ادامه مسابقات لیگ برتر انگلیس، دو تیم لیورپول و هال سیتی به مصاف هم خواهند رفت.

در آستانه دیدار لیورپول و هال سیتی، وب سایت رسمی باشگاه لیورپول هشت نکته از این بازی منتشر کرده است:

1. زمانی برای انتقام

آخرین ملاقات دو تیم به فصل 2014/15 باز می گردد که دو تیم در استادیوم آنفیلد به تساوی بدون گل رضایت دادند. این اولین تساوی لیورپول در 49 مسابقه لیگ برتر در استادیوم آنفیلد از زمان تساوی در دربی مرسی ساید در می 2013 بود. ببرها در دیدار برگشت نیز با گل مایکل داوسون موفق به کسب پیروزی شدند.

2. تغییرات گسترده از زمان آخرین پیروزی لیورپول مقابل هال

آخرین پیروزی لیورپول در مقابل هال سیتی در روز سال نوی 2014 رقم خورد که قرمزها با پیروزی 2-0 و با گل های دنیل اگر و لوئیس سوارز بازی را به سود خود خاتمه دادند. از بازیکنان لیورپول در آن بازی فقط سایمون مینیوله، لوکاس لیوا، جوردن هندرسون و فیلیپه کوتینیو در این تیم باقی مانده اند.

3. شاهکار منحصر به فرد فرناندو تورس

تنها بازیکن لیورپول که در مقابل هال سیتی در لیگ برتر موفق به هتریک شده است، فرناندو تورس است که هفت سال پیش موفق به این کار شد. یان کالاهان در دسامبر 1973 در جام اتحادیه دیگر بازیکنی است که موفق به هتریک در مقابل هال شده است.

4. خط حمله پویای قرمزها

فقط منچستر سیتی (15) و آرسنال (12) موفق شده اند گل های بیشتری نسبت به لیورپول (11) در فصل جاری لیگ برتر به ثمر رسانند. قرمزها در هفت بازی لیگ و جام اتحادیه موفق شده اند 19 گل به ثمر رسانند، این در حالیست که در هفت بازی فصل گذشته، تنها پنج بار موفق به گلزنی شده بودند و تا دیدار نهم مقابل استون ویلا موفق نشده بودند بیشتر از یک گل در یک بازی به ثمر رسانند.

5. آیا میلنر دوباره می تواند گلزنی کند؟

جیمز میلنر در هر دو دیدار استون ویلا در مقابل هال سیتی در فصل 2009/10 موفق به گلزنی شد و دو فصل پیش در ترکیب منچستر سیتی نیز در مقابل هال گلزنی کرد.

دنی اینگز نیز در دیدار برنلی در مقابل هال در می 2015 موفق به گشودن دروازه حریف شده است. آدام لالانا نیز در ترکیب ساوتهمپتون در فصل 2011/12 و دو فصل بعد موفق به گشودن دروازه هال شده است.

6. 100 گل تحت هدایت یورگن کلوپ

گل آدام لالانا در دیدار هفته گذشته لیورپول در مقابل لستر سیتی، صدمین گل لیورپول تحت هدایت یورگن کلوپ در تمامی رقابت ها بود. این در حالیست که روبرتو فیرمینو موفق به زدن سه گل تا اینجای فصل شده است، اما گل های دوم و سوم وی در فصل گذشته در اواسط ژانویه به ثمر رسید.

7. احمد المحمدی همیشه حاضر

احمد المحمدی در تمامی دیدارهای هال سیتی از ابتدای فصل 2013/14 از ابتدا در ترکیب تیم به میدان رفته است و مجموعا 81 بازی متوالی در ترکیب بوده است. روبرت اسنودگراس موفق شده سه گل در پنج دیدار هال در فصل جاری به ثمر رساند.

8. شروعی قدرتمندانه توسط ببرها

هال سیتی مسابقات فصل جاری را با دو برد در دو دیدار ابتدایی آغاز نمود. بولتون واندرز در فصل 2001/02 تنها تیم تازه واردی بود که در دو دیدار ابتدایی موفق به کسب دو برد شده بود. همچنین این اولین باری است که هال سیتی در دو دیدار ابتدایی که از فصل 2004/05 موفق به کسب پیروزی می شود، در حالی که قبل از آن هرگز در لیگ برتر چنین عملکردی نداشتند.

هال سیتی همچنین به اولین تیم از سال 1989 تبدیل شدند که موفق شدند مدافع عنوان قهرمانی را در روز نخست مسابقات لیگ شکست دهند. آن ها در مصاف با لستر سیتی با نتیجه 2-1 پیروز شدند.

65 دیدگاه در “هشت نکته انتشار شده از دیدار لیورپول و هال سیتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 4 =

رفتن به نوارابزار