گواردیولا: گل زدن دفاع چپ در پست وینگر راست فلسفه من نیست؛ فرناندینیو و دی بروین نیاز به استراحت دارند

سرمربی سیتیزن ها در مورد بازی قبل با سوانزی صحبت کرده است.

طرفداری- دو تیم سوانزی سیتی و منچسترسیتی در چارچوب لیگ برتر انگلیس بار دیگر به مصاف هم می روند، چند شب پیش در چارچوب جام اتحادیه این دو تیم رو در رو شدند که شاگردان پپ 2 بر 1 پیروز شدند.

به نقل از فور فور تو، در بازی قبل گائل کلیشی از سمت چپ خط دفاع به سمت راست محوطه سوانزی رفت و گل اول بازی را زد. پپ گواردیولا اما گفته است که این جزوی از نقشه و وظیفه او در زمین نبوده است.

این فلسفه من نیست. گلزنی دفاع چپ در پست وینگر راست فلسفه من نیست. اما فوتبال، فوتبال است و گاهی باید جا به جا شد. گائل با غریزه اش به آن جا رفت. این خیلی مهم است که اگر بازیکنی به پست دیگری رفت، بازیکن دیگری جای او را پوشش دهد. این طبیعی نیست اما اگر این پوشش اتفاق بیفتد، مشکل بزرگی پیش نمی آید.

فرناندو بازی قبل عالی کار کرد. او دو هفته مصدوم بود و در آن بازی ما به او احتیاج داشتیم. او از لحاظ جسمانی در شرایط ایده آلی نیست اما او بازی فوق العاده ای انجام داد. ما در خط میانی مشکلاتی داشتیم چون بسیاری از بازیکنانمان را در اختیار نداشتیم. دلف مصدوم است و فرناندینیو و دی بروین نیاز به استراحت دارند چراکه بازی های زیادی را در یک ماه و نیم گذشته انجام داده اند.

38 دیدگاه در “گواردیولا: گل زدن دفاع چپ در پست وینگر راست فلسفه من نیست؛ فرناندینیو و دی بروین نیاز به استراحت دارند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

رفتن به نوارابزار