اتلتیکو مادرید 1 – 0 دپورتیوو لاکرونیا؛ تعقیب و گریز صدرنشینان با گریزمان

در ادامه هفته ششم لالیگا اسپانیا، اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه 1-0 از سد دپورتیوو لاکرونیا عبور کند، تا به رتبه سوم جدول صعود کند.

اتلتیکو مادرید موفق شد با گلزنی ستاره خود از سد دپورتیوو لاکرونیا عبور نماید، تا فاصله را با صدر جدول کاهش دهد.

در این دیدار استفان ساویچ، سائول نیگز، گابی و کوین گامیرو به دلایل مختلف از جمله استراحت برای بازی مقابل بایرن مونیخ، از ابتدا در ترکیب روخی بلانکوس به میدان نرفتند، هر چند مصدومیت بازیکنان و گره خوردن بازی موجب شد گابی و گامیرو به ترکیب اضافه شوند.

اتلتیکو مادرید بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و بارها بر روی دروازه لاکرونیا یورش برد، اما در گلزنی ناکام ماند. مهمترین اتفاق نیمه اول بازی اخراج فیصل فجر هافبک لاکرونیاز از زمین مسابقه بود. وی که در دقیقه 38 کارت زرد اول خود را دریافت کرد، در دومین دقیقه از وقت های اضافه کارت زرد دوم را نیز به دلیل خطا بر روی نیکولاس گایتان دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.

در نیمه دوم اتلتیکو مادرید به هجوم های خود ادامه داد و با توجه به 10 نفره شدن لاکرونیا، تیم حریف به دفاع مطلق روی آورد. سرانجام با به بازی آمدن کوین گامیرو، مهاجم فرانسوی اتلتیکو در دقیقه 70 پاسی را به درون محوطه شش قدم فرستاد، تا آنتوان گریزمان بار دیگر برای اتلتیکو مادرید گلزنی کند و این تیم را به سه امتیاز ارزشمند برساند.

41 دیدگاه در “اتلتیکو مادرید 1 – 0 دپورتیوو لاکرونیا؛ تعقیب و گریز صدرنشینان با گریزمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 7 =

رفتن به نوارابزار