ادعا آ اس ؛اوبامیانگ جدی ترین گزینه رئال مادرید به عنوان کهکشانی بعدی

این بازیکن گابنی پیش از این علاقه اش را اعلام کرده بود.

سه شنبه شب همه نگاه ها به ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک خواهد بود، جایی که زیدان و شاگردانش باید در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف زردهای دورتموند بروند.

در همین مورد این روزها اخبار زیادی از این دیدار به گوش می رسد و در جدیدترین آن ها نشریه معتبر AS، که به رئال مادرید نزدیک است گزارشی را منتشر کرده است که طی آن پیر امریک اوبانیانگ مهاجم گلزن دورتموند، بازیکنیست که بیشترین شانس را به عنوان کهکشانی بعدی رئال مادرید داراست. به گفته این منبع وی که در این فصل فوق العاده بوده است و در 6 بازی 6 گل زده است، پیش از این در مصاحبه هایش از علاقه اش برای پیوستن به رئال گفته بود وصحبت های زیادی هم در مورد وقوع این انتقال در همین تابستان بود، اما میسر نشد.

در همین راستا خبرنگار AS پس از دیدار برابر وولفسبورگ به سراغ اوبامیانگ رفته است و از وی در مورد انتقالش به مادرید پرسیده است و با این جواب مواجه شده است:

در حال حاضر قصد ندارم در این مورد صحبتی کنم!

آ اس مدعیست که در این تابستان دو طرف (رئال و بازیکن) مایل با انتقال بوده اند ولی به دلایلی امکان پذیر نشده است ولی تیم مدیریتی رئال به صورت جدی عملکرد وی را برای جذب در اولین فرصت ممکن دارد.

*یادمان نرود که فعلا تا پیش از رای دادگاه عالی ورزش رئال مادرید از 2 پنجره نقل و انتقالات محروم است و ممکن است برای این انتقال مجبور به صبر تا ژانویه فصل بعد بشود!

 

61 دیدگاه در “ادعا آ اس ؛اوبامیانگ جدی ترین گزینه رئال مادرید به عنوان کهکشانی بعدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + یک =

رفتن به نوارابزار