فیورنتینا 0 – 0 میلان؛ جدال تاکتیک در آرتمیو فرانکی برنده نداشت

تیم های فیورنتینا و میلان از ساعت 22:15، در آرتمیو فرانکی به مصاف هم رفتند.

دو تیم فیورنتینا و میلان در پایان نود دقیقه بازی به تساوی رسیدند.

                                                                              ترکیب اولیه دو تیم

فیورنتینا:             تاتاروشانو، توموویچ، رودریگز، سالسدو، برناردسکی، سانچز، بادلی، میلیچ، ایلیچیچ، والرو، کالینیچ

آث میلان:          دوناروما، پالتا، رومانیولی، کالابریا، دی شیلیو، مونتولیوو، بوناونتورا، کوتسکا، نیانگ، سوسو، باکا

                                                                                    گزارش بازی

بازی آغاز می شود. دقایق ابتدایی بازی را دو تیم محتاطانه دنبال می کنند. روی حرکت باکا میلان صاحب ضربه آزاد می شود اما شوت بوناونتورا به دیواره دفاعی برخورد می کند و به کرنز می رود. دقیقه 17 بازی نیانگ در موقعیتی تقریبا تک به تک توپ را به بالای دروازه می فرستد.دقیقه 22 به خاطر حرکت کالابریا داور بازی به سود فیورنتینا اعلام پنالتی می کند و کالابریا نیز با کارت زرد داور مواجه می شود. ایلیچیچ پشت توپ  قرار می گیرد اما توپ به تیرک دروازه برخورد می کند.

پاسکاری زیبای بازیکنان میلان و حفظ توپ این تیم با پرس سنگین ویولا همراه شده است. بازی همچنان اتفاق خاصی به خود ندیده است، میلان توپ و میدان را در اختیار دارد و شاگردان سوسا به دنبال ضدحمله هستند. دقیقه 45 مونتولیوو با کارت زرد داور جریمه می شود.

کوتسکا- والرو

نیمه اول با نتیجه 0-0 به اتمام می رسد.

بازی در نیمه دوم آغاز می شود از ابتدا شاگردان سوسا بازی را در اختیار گرفتند و حملاتی بر روی دروازه میلان ترتیب دادند اما هیچکدام راه به جایی نبرد. میلان سعی در نفوذ از کناره ها دارد و تا حدی موفق شده است اما دو موقعیت با بی دقتی محض باکا و نیانگ به بیرون می رود. دقیقه 59 بازی ماتیاس وچینو جایگزین رودریگز می شود. دقیقه 62 بوناونتورا دفاع فیورنتینا را نابود می کند و با پاسی به سوسو وی را صاحب موقعیتی بسیار خوب می کند اما تاتاروشانو مانع به ثمر رسیدن گل می شود. دقیقه 67، لوکاتلی جوان به جای نیانگ وارد میدان می شود. دقیقه 73 هم کریستین تیو جایگزین میلان بادلی می شود. میلان در این دقایق از بازی خطرناک تر نشان داده است.

بوناونتورا

دقیقه  78 و آنتونلی به جای بوناونتورا وارد زمین می شود. دقیقه 81 هم ایلیچیچ، جای خود را به باباکار می دهد. دقیقه 82 سانتر کالابریا را کارلوس باکا با ضربه برگردان با فاصله بسیار کمی به بیرون می  زند. میلان به گل نزدیک و نزدیک تر می شود. چند دقیقه بعد لوییز آدریانو به جای باکا وارد زمین می شود. باکا دوندگی بسیار زیادی داشت و دفاع فیورنتینا را بسیار اذیت کرد.


38 دیدگاه در “فیورنتینا 0 – 0 میلان؛ جدال تاکتیک در آرتمیو فرانکی برنده نداشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + هشت =

رفتن به نوارابزار