توخل: انتظار داریم رئال مادرید در بهترین شرایطش باشد؛ جوی باورنکردنی در ورزشگاه خواهیم داشت

سرمربی بروسیا دورتموند خبر از آماده بودن شورله، بارترا و اوبامیانگ برای دیدار مقابل رئال مادرید داد.

بروسیا دورتموند فردا سه‌شنبه در چارچوب دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید خواهد بود. سرمربی دورتموند پیرامون شرایط تیمش و این بازی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار صحبت کرد.

صحبت‌های توماس توخل در کنفرانس مطبوعاتی را به نقل از خبرنگار باشگاه دورتموند می‌خوانیم.

آنالیز رئال مادرید و غیبت کاسمیرو:

سعی کردیم که عملکرد رئال مادرید را بدون توجه به نتایج اخیر آن‌ها آنالیز کنیم، غیبت کاسمیرو فقدان بزرگی برای رئال است. نقش او در 4-3-3 بسیار مهم است. بازیکنی که دوندگی بالایی دارد، به سازماندهی تیم کمک می‌کند، باید دید که او در بازی حاضر خواهد بود یا خیر.

خبرنگار به توخل گفت که کاسمیرو مصدوم است و سرمربی دورتموند پاسخ داد: می‌دانیم، اما گاهی اوقات درمان‌های معجزه آسا رخ می‌دهند.

وضعیت 4 مصدوم تیم:

اوبامیانگ، بارترا، راموس و شورله برای بازی فردا آماده هستند.

شرایط بازی:

از کیفیت رئال مادرید آگاهی داریم، دفاع مقابل آن‌ها آزمایش بزرگی برای ما خواهد بود.  به هوشیاری بالایی احتیاج داریم، در هنگام تغییر وضعیت از حمله به دفاع نیاز به نظم داریم. همه چیز به مالکیت یا گذار خلاصه نمی‌شود، تک تک وضعیت‌ها را باید جداگانه بررسی کنیم.

استفاده از سرعت اوبامیانگ و دمبله:

البته که می‌خواهیم از سرعت اوبامیانگ و دمبله استفاده کنیم. شما باید برای هر شکلی از بازی آماده باشید، از دیگر نقاط قوتمان نیز استفاده خواهیم کرد. برای نتیجه گرفتن در این لحظه باید به اندازه کافی شجاع باشیم.

افت کریستیانو رونالدو:

کریستیانو در فرم همیشگی نیست؟ آسان است که این را بگوییم، اما چه کسی در این خصوص تصمیم می‌گیرد؟ و او فردا چگونه خواهد بود؟ من چه کسی باشم که بگویم او یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان است، یک برنده. انتظار داریم در بهترین شرایطش باشد.

وضعیت در اردوی دورتموند:

در تیم ما جو بسیار مثبتی وجود دارد. بازیکنانم انگیزه بالایشان را نشان داده‌اند و قادر خواهند بود روی هدف تمرکز کنند.

دیدار با رئال مادرید در وستفالن:

برای بازی مقابل احتمالا بزرگ ترین نام در فوتبال آماده می‌شویم. جوی باورنکردنی در ورزشگاه خواهیم داشت. انتظار داریم رئال مادرید در بهترین شرایط اش باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =

رفتن به نوارابزار