درکسلر: وولفسبورگ اجازه خروجم را نداد

جوان بیست و سه ساله آلمانی پس از گذشت تقریبا یک ماه از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در مورد وضعیتش در ولفسبورگ لب به سخن گشود.

یولیان درکسلر، هافبک بیست و سه ساله آلمانی باشگاه وولفسبورگ در تابستان قصد ترک این تیم را به مقصد “تیمی درجه یک” داشت ولی مسئولان گرگ ها، این اجازه را به او ندادند.

به گزارش FourFourTwo، در مصاحبه با کیکر، درکسلر اذعان کرد که باشگاه وولفسبورگ اجازه خروج از این تیم را به او نداده است. بازیکن میانی ملی پوش گرگ ها اوایل ماه آگوست اعلام کرده بود که قصد انتقال به تیمی درجه یک را دارد و از پاریس سن ژرمن و آرسنال به عنوان تیم های خواهان او نام برده می شد.

اگرچه این انتقال انجام نشد و اکنون پس از گذشت تقریبا یک ماه از پایان پنجره نقل و انتقالاتی، درکسلر می گوید که وضعیتش در وولفسبورگ، اصلا خوب نبوده است:

من شانس این را پیدا نکردم که به باشگاهی دیگر منتقل شوم. زیرا وولفسبورگ این اجازه را به من نداد. شایعات زیادی در طول تابستان وجود داشت که بعضی هایشان درست و بقیه نادرست بودند. احتمالا شایعات بیشتری در ماه ژانویه شنیده خواهد شد ولی من به آن ها اهمیت نخواهم داد.

من یک انسانم و اتفاقاتی که افتاد مرا بدون تاثیر رها نکرد. فوتبال یک تجارت است و شما باید روی کیفیت تان تمرکز کنید. همیشه آسان نیست ولی می دانم که چه انتظاراتی از من است و سعی می کنم که آن ها را برآورده کنم.

نظرات ما با هم متفاوت بود. ولی همه چیز حل و فصل شد. اکنون هیچ اختلافی وجود ندارد. البته که فراموش کردن اتفاقی که در تابستان افتاد سخت است ولی گذشته ها گذشته!

39 دیدگاه در “درکسلر: وولفسبورگ اجازه خروجم را نداد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + دوازده =

رفتن به نوارابزار