زیدان: من و کریستیانو برای یک هدف در این تیم هستیم

مرد فرانسوی در کنفرانس خبری شرکت کرد.

در آستانه دیدار حساس و مهم رئال مادرید برابر دورتموند که فرداشب برگزار خواهد شد، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری شرکت کرد و در مورد مسائل مختل صحبت نمود.

کریستیانو و تعویضش

همه می دانند که عصبانی شدن طبیعی است و همه وقتی بیرون می ایند ناراحت می شوند. من در مورد این موضوع با همه تیم صحبت کرده ام و آن ها باید با این موضوع کنار بیایند. من احمق نیستم و او هم انسان باهوشیست و همه ما برای یک هدف این جا هستیم.

ناواس یا کاسیا؟

فردا مشخص خواهد شد. الان نمی توانم پاسخی بدهم.

تغییر سیستم بازی

من چنین چیزی فکر نمی کنم و این چیزیست که قبلا هم وجود داشته است. اما این بار کمی متفاوت است چون بازی سختی داریم و امیدوارم بتوانیم فوتبالمان را بازی کنیم و برنده باشیم.

سیستم چرخشی برای دروازه بان ها

من با هر دوی آن ها صحبت کرده ام و موضوع مهم این است که هردوشان آماده هستند و البته یانیز. آن ها خودشان با عملکردشان بسیار  در تصمیمم تاثیرگذار می باشند.

دو تساوی پیاپی

این سوال کردن ندارد چون ممکن است باز هم پیش بیاید. ما خوب هستیم ولی دوست نداشتیم 4 امتیاز از دست بدهیم. بعضی وقت ها همه چیز سخت پیش می رود.

دورتموند

تیم خوبیست که خوب هم بازی می کند. آن ها با تغییر بازیکن فلسفه بازیشان تغییر نکرده است و ما هم می خواهیم برویم و بازی کنیم.

شباهت های کاسمیرو و ماکله له

من عادت به مقایسه کردن ندارم ولی کاسمیرو بازیکن مهمی برای ماست اما مصدومیت ها دست ما نیست. حالا باید کار متفاوتی بکنیم چون بازیکنان خوبی داریم.

جایگزین ها برای BBC

من عقیده دارم که جابجایی همیشه هم درست نیست بخصوص برای بازیکنی که در پست جدیدی بازی نکرده است. من همیشه می خواهم بهترین تیم ممکن را بازی دهم و برای همین مکن است آن سه نفر هم جابجا شوند.

چرا برای مارسلو و کاسمیرو جایگزین نگرفتید؟

برای کاسمیرو انتخاب من یورنته بود ولی تصمیم گرفتیم او به جایی برود که 30 یا 40 بازی کند. برای کوئنترائو هم ما فابیو را داریم که آماده است و همچنین ناچو.

ناواس و کوئنترائو برای 90 دقیقه آماده هستند؟

بله آماده اند!

39 دیدگاه در “زیدان: من و کریستیانو برای یک هدف در این تیم هستیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 13 =

رفتن به نوارابزار