کروس: رونالدو آماده بازی است؛ بازی فردا یک امتحان بزرگ خواهد بود

هافبک آلمانی برابر هم زبانانش قرار گرفت.

در آستانه دیدار حساس و دیدنی رئال مادرید برابر دورتموند در آلمان، تونی کروس ساعاتی پیش به همراه زیدان در کنفرانس خبری شرکت کرد و در مورد موضوعات مختلفی صحبت نمود.وب در ابتدای صحبتش به رونالدو و تعویضش پرداخت که مارکا این صحبت ها را چنین پوشش داده است:

این برای یک بازیکن غیرممکن است که در 60 بازی یک فصل به میدان برود. این مربی تیم است که تصمیمی می گیرد چه کسی 90 دقیقه کامل بازی کند یا تعویض شود ولی کریستیانو به خوبی تمرین کرده است و برای بازی فردا آماده است.

ما می دانیم که این بازی یکی از سخت ترین بازی های فصل ماست. آن ها به خوبی بازی می کنند و گل های زیادی هم زده اند ولی ما برنامه مان عوض نمی شود. ایده ما این است که گل نخوریم و این کار سختیست. به وضوح دورتموند و تفکر مربی اش روشن است و مشخص است که آن ها هجومی بازی خواهند کرد. این چیزیست که آن ها می خواهند. آن ها می خواهند فشار بیاورند و این بازی این تماشاگران و این ورزشگاه یک آزمایش خوب برای ماست که ببینیم می توانیم از پس موانع بربیاییم یا نه.

درست است ما برابر وولفسبورگ و شالکه شکست خوردیم ولی در پایان قهرمان شدیم. بازی بین تیم های اسپانیایی و آلمانی همیشه کیفیت بالایی داشته است و ما در کنار لیگ جزیره بهترین لیگ هستیم گرچه فکر می کنم لالیگا  بالاتر می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 14 =

رفتن به نوارابزار