آلگری: با رویکرد درستی بازی کردیم؛ برای دیبالا خوشحالم

آلگری از پیروزی مقابل دینامو زاگرب می گوید.

مکس آلگری سرمربی یوونتوس معتقد است این تیم با رویکردی صحیح بازی کرده است ولی هنوز هم می تواند عملکرد بهتری نیز داشته باشد.

شاگردان مکس آلگری موفق شدند در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در یک دیدار برتر حریف خود دینامو زاگرب را با نتیجه 4-0 از پیش رو بردارند.

مکس الگری در کنفرانس پس از بازی به Mediaset Premium گفت:

دیبالا اولین گل خود در این فصل را زد. برای او خوشحالم. همچنین برای تیم هم خوشحالم. بسیار مهم بود که به اولین برد خود در لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کنیم. تیم با رویکرد مناسبی بازی کرد. در نیمه اول البته اشتباهاتی داشتیم. هنوز هم می توانیم بهتر شویم. ما باید نمایش بی نقصی داشته باشیم.

ما در حال کار کردن هستیم. فقط 40 روز است که ما در کنار هم هستیم و این بازیکنان از یورو آمده اند. زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز است. با همه این موارد تا کنون نتایج قابل قبولی به دست آورده ایم.

آلگری در خصوص تعویض کوادرادو با پیانیچ نیز گفت:

ما سیستم خود را به دفاع چهار نفره تغییر دادیم تا بارتزالی استراحت کند و در فاز حمله نیز با و وینگر ادامه دادیم. این آزمایشی برای آینده بود که ببینیم چگونه عمل خواهیم کرد. کوادرادو در بازی امشب و بازی مقابل پالرمو بازی کرد اما او برای مدت چهار ماه بازی نکرده است.

 

آلگری پس از تساوی مقابل سویا گفته بود تیمش نمی تواند در هر بازی با نتیجه 3-0 پیروز شود.

او در این باره هم گفت:

باز هم تکرار می کنم. در حال حاضر چالش جدی برای ما جلوگیری از احساس رضایت است و این توهم که ما در هر بازی راحت پیروز می شویم. یوونتوس باید بهتر شود و سعی کند در بازی های خانگی امتیازات را به دست آورد. دستاوردهای شما زمانی شیرین تر می شود که برای آنها مبارزه کنید. ما روز شنبه یک خطر بزرگ در پالرمو داشتیم که سعی کردیم در آن پیروز شویم.

37 دیدگاه در “آلگری: با رویکرد درستی بازی کردیم؛ برای دیبالا خوشحالم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

رفتن به نوارابزار