دیناموزاگرب 0-4 یوونتوس؛ خریدهای ماروتا، بیانکونری را در کرواسی سربلند کردند

یوونتوس موفق شد در دومین هفته از لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی برسد.

ترکیب دو تیم:

ترکیب دیناموزاگرب:

سمپر، سیتوم، سیگالی، پیواریچ، آنتولیچ،شیلدنفلد، بکوویچ، یوناس،  العربی سودانی، جونیور فرناندز، پاویچیچ

ترکیب یوونتوس:

بوفون، کیه لینی، بونوچی، بارزالی، دنی آلوز، هرنانس، پیانیچ، خدیرا، اورا، هیگواین، دیبالا

گزارش بازی: 

دو تیم یوونتوس و دیناموزاگرب در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی به مصاف هم رفتند که تیم کروات، هفته گذشته با استعفای کرانچار، مربی خود را در اختیار نداشت و ساپیچ موقتاً هدایت این تیم را برعهده داشت.

یوونتوس از همان ابتدای کار مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت و با تسلط نسبتاً خوبی بازی را اداره کرد.  در دومین دقیقه مسابقه، ضربه گونزالو هیگواین درون محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه دیناموزاگرب به بیرون رفت.

در دقیقه بیست و چهار مسابقه روی اشتباه بازیکنان دیناموزاگرب توپ به پیانیچ رسید و او در مصاف تک به تک با دروازه بان زاگرب دروازه این تیم را باز کرد.  در بیست و ششمین دقیقه بازی روی ارسال بازیکنان دیناموزاگرب هافبک این تیم با ضربه ای سری تماشایی تیر افقی دروازه بوفون را به لرزه دراورد.

در سی و یکمین دقیقه روی پاس عمقی و تماشایی پیانیچ، گونزالو هیگواین در مصاف تک به تک با سمپر، با پای چپ توپ را وارد دروازه دیناموزاگرب کرد، تا اختلاف دو برابر شود.

در دقیقه سی و هفت در سردرگمی خط دفاعی یوونتوس، با پاس عرضی یوناس، پاویچیچ از  دیناموزاگرب در شلوغی محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی  شد، اما نتوانست کاری از پیش ببرد.

نیمه نخست با پیروزی 2-0 یوونتوس به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم، میرالم پیانیچ که در نیمه نخست روی یک صحنه دچار مصدومیت شد، علی رغم دادن یک پاس گل و زدن یک گل، در نیمه دوم جای خود را به کوادرادو داد.

در پنجاه  هفتمین دقیقه از بازی، پائولو دیبالا که در فصل جاری پایش به گلزنی باز نشده بود با ضربه ای تماشایی و پای چپ از پشت محوطه جریمه گل سوم یوونتوس را وارد دروازه دیناموزاگرب کرد. 

در هفتاد و دومین دقیقه بازی روی یک پاس عمقی مانژوکیچ که به جای هیگواین وارد بازی شد، درون محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد، اما نتوانست از این موقعیت استفاده کند.
نکته عجیب این بود که یوونتوس بیشتر دقایق نیمه دوم را با سیستم 2-7-1 بازی می کرد.

در دقیقه هفتاد و چهارم، پیاتسا که جانشین بارتزالی شده بود، با شوتی از پشت محوطه جریمه دروازه بان تیم سابقش با وادار به واکنش کرد.

در هشتاد و پنجمین دقیقه مسابقه، ضربه آزاد دنی آلوز به دیوار دفاعی برخورد کرد و پس از دفع ناقص دروازه بان دیناموزاگرب به گل چهارم یوونتوس تبدیل شد. 

در نهایت بازی با برتری 4-0 بانوی پیر در زاگرب به پایان رسید تا آن ها با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سویا، در صدرجدول گروه خود قرار بگیرند.

شرح گل‌ها: 

دیناموزاگرب 0-1 یوونتوس (میرالم پیانیچ – دقیقه 24): روی اشتباه بازیکنان دیناموزاگرب توپ به پیانیچ رسید و او در مصاف تک به تک با دروازه بان زاگرب دروازه این تیم را باز کرد
دیناموزاگرب 0-2 یوونتوس (گونزالو هیگواین – دقیقه 31): روی پاس عمقی و تماشایی پیانیچ، گونزالو هیگواین در مصاف تک به تک با سمپر، با پای چپ توپ را وارد دروازه دیناموزاگرب کرد

دیناموزاگرب 0-3 یوونتوس(پائولو دیبالا – دقیقه 57): پائولو دیبالا که در فصل جاری پایش به گلزنی باز نشده بود با ضربه ای تماشایی و پای چپ از پشت محوطه جریمه گل سوم یوونتوس را وارد دروازه دیناموزاگرب کرد. 

دیناموزاگرب 0-4 یوونتوس(دنی آلوز – دقیقه 85): ضربه آزاد دنی آلوز به دیوار دفاعی برخورد کرد و پس از دفع ناقص دروازه بان دیناموزاگرب به گل چهارم یوونتوس تبدیل شد

 

50 دیدگاه در “دیناموزاگرب 0-4 یوونتوس؛ خریدهای ماروتا، بیانکونری را در کرواسی سربلند کردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + پانزده =

رفتن به نوارابزار