رانیری از شایعات به دست گرفتن هدایت تیم ملی انگلیس ابراز بی اطلاعی کرد

پیرمرد با دانش ایتالیایی، از پیروزی تیمش در عرصه اروپایی خوشحال است.

کلودیو رانیری می گوید که از درخشش لسترسیتی در ابتدای حضورش در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا جا نخورده است. با گلی که سلیمانی سه شنبه شب در ورزشگاه کینگ پاور به ثمر رساند، روباه ها از دو بازی خود در عرصه اروپایی، دو پیروزی کسب کرده اند. این اتفاق درست چند روز بعد از این افتاد که لسترسیتی به نخستین مدافع قهرمانی لیگ برتر انگلستان مبدل شد که در یک نیمه 4 گل دریافت می کند (برابر منچستریونایتد).

اسکای اسپورتس گزارش می دهد: رانیری پس از بازی گفت:

وقتی می بینم که بازیکنان همچون امشب با روحیه خودمان بازی می کنند، راضی هستم. من زمانی این تیم را شناختم که برای یکدیگر بازی می کردند‌، در قالب یک تیم. اگر بدین نحو بازی کنیم، من شگفت زده نمی شوم. من روز شنبه شگفت زده شدم که سه گل از روی ضربات کرنر دریافت کردیم؛ آن موقع شگفت زده شدم.

این سرمربی ایتالیایی ادامه داد:

من خیلی درباره ضربات کرنر و اهمیت بسته نگه داشتن دروازه تیم (با بازیکنانم) حرف زدم و آن ها امشب خیلی متمرکز، قوی و مواظب بودند، در تمامی نقاط. پس از شکست در منچستر، این برای همگی ما خوب بود. ما اشتیاق، خود باوری و شخصیت خوبی را در طول بازی به نمایش گذاشتیم. به ویژه در لحظات پایانی که پورتو در تلاش برای به تساوی کشاندن کار بود، ما خیلی خونسرد و حواس جمع عمل کردیم و کلیه فضا ها را بستیم.

لستر با کسب نخستین پیروزی اروپایی اش در خانه، به اوضاعش رونقی بخشید و در عوض این پورتو بود که دستش از برد کوتاه ماند.

خیلی خوشحالم. این نخستین مسابقه (در لیگ قهرمانان اروپا) پس از 132 سال برای لسترسیتی است. هواداران ما انرژی فراوانی به ما دادند. این فوق العاده بود.

آن ها در تمامی مسابقات پشتیبان ما هستند. پیروزی برابر پورتو با اهمیت بود چون پورتو تیم خیلی خوبی است؛ تیمی با تجربه همراه با بازیکنان با کیفیت. این که یک گل بزنیم و به خوبی از آن دفاع کنیم، چیز مهمی بود.

نها کل بازی در دقیقه 25 با سانتر ریاض محرز و ضربه سر اسلام سلیمانی به ثمر رسید تا این مهاجم الجزایری در چهار بازی اخیرش با پورتو، شش بار گلزنی کرده باشد.

من به سلیمانی خیلی اطمینان داشتم چون او اغلب به عنوان بازیکن اسپورتینگ لیسبون برابر پورتو گلزنی کرده بود.من با ریاض و اسلام حرف زدم و گفتم:

“یالا بچه ها، امشب کاری خوب بکنید” و یکی از آن ها پاس گل داد و دیگری گل زد. در ادامه خیلی خوب دفاع کردیم. ما خوب سازمان دیده بودیم چون پورتو با یک سری از بازیکنان با مهارتش، خیلی خوب بازی کرد. اما ما به خوبی کلیه فضاها را بستیم.

از رانیری همچنین درباره احتمال نشستنش بر روی نیمکت تیم ملی انگلیس، پس از برکناری سم آلردایس پرسیده شد؛ او پاسخ داد:

دلال ها؟ می دانید که من رابطه خوبی با دلال ها ندارم. چیزی نمی دانم. هم اکنون من رو برد امشب متمرکز شده ام.

35 دیدگاه در “رانیری از شایعات به دست گرفتن هدایت تیم ملی انگلیس ابراز بی اطلاعی کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 11 =

رفتن به نوارابزار