زسکا مسکو 0-1 تاتنهام؛ پیروزی شیرین در هوا سرد مسکو

شاگردان پوچتینو موفق شدند با تک گل سون در روسیه زسکا مسکو را شکست دهند.

پس از ناکامی در گام نخست، تاتنهام از روسیه دست پر بازگشت.

دو تیم زسکا مسکوی روسیه و تاتنهام انگلستان، در دومین هفته رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 22:15 به وقت ایران در ورزشگاه آره‌نا خیمکی به‌مصاف یکدیگر رفتند. تاتنهام در هفته نخست رقابت‌ها، در برابر موناکو شکست خورده بود، اما زسکا موفق شده بود در آلمان، بایر لورکوزن را با نتیجه 2-2 متوقف کند. 

آره‌نا خیمکی

نمایی از آره‌نا خیمکی، ورزشگاه خانگی زسکا، پیش از آغاز دیدار دو تیم

در ابتدای بازی، دو تیم کار را با احتیاط شروع کردند و بیش‌تر به محک زدن یکدیگر پرداختند. با این‌حال، تاتنهام رفته رفته به تیم برتر میدان بدل شد و در یکی از بهترین‌ موقعیت‌های این تیم در نیمه اول، ضربه دله الی در دقیقه 35 بازی، به تیرک دروازه برخورد کرد. در این صحنه، الی با یک ضربه پای راست که از خارج محوطه جریمه زده شد، تیرک دروازه زسکا را به‌لرزه درآورد.

کریستین اریکسن

درگیری کریستین اریسکن از تاتنهام و آلکساندر گولووین (راست) و پونتوس ورنبلوم (چپ) از زسکا مسکو بر سر تصاحب توپ، در نیمه‌ای که برنده نداشت. 

در ادامه نیمه نیز حملات تاتنهام و ضدحملات زسکا مسکو ادامه داشت؛ اما با بی‌نتیجه ماندن برنامه‌های دو تیم، بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به‌پایان رسید. با آغاز نیمه دوم، لئونید اسلاتسکی با تعویض یکی از مدافعان خود، سعی در تقویت خط دفاع داشت اما حملات بی‌وقفه تاتنهام ادامه داشت.

این حملات در نهایت، در دقیقه 71 به‌نتیجه رسید و هونگ مین سون، بازیکن کره‌ای تاتنهام که پیش‌تر در برابر میدلزبرو نیز خوش درخشیده بود، موفق شد روی پاس اریک لاملا، با یک ضربه پای راست آرام، از داخل محوطه جریمه دروازه زسکا را باز کند. پس از این گل، زسکا دست به‌تغییراتی زد و بازی تهاجمی‌تری را ارائه داد، با این‌حال، تغییری در نتیجه حاصل نشد و تاتنهام موفق شد با سه امتیاز ارزشمند از مسکو به لندن بازگردد.

آمار دیدار زسکا مسکو و تاتنهام

آمار دیدار زسکا مسکو و تاتنهام

با این نتیجه و با توجه به‌تساوی 1-1 موناکو و بایر لورکوزن، تاتنهام به جایگاه دوم جدول صعود کرد و زسکا مسکو نیز قعر نشین شد. در صدر این جدول موناکو با 4 امتیاز حضور دارد و پس از تاتنهام، نماینده آلمان با 2 امتیاز از دو تساوی پیاپی قرار گرفته است.

تیم‌های زسکا مسکو و تاتنهام در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، به‌ترتیب به‌مصاف موناکو و بایر لورکوزن خواهند رفت. هم‌چنین در لیگ‌های داخلی، تاتنهام به‌مصاف صدرنشین لیگ برتر انگلستان، منچستر سیتی خواهد رفت و زسکا در دربی مسکو، در برابر لوکوموتیو مسکو قرار خواهد گرفت.

آمار و وقایع دیدار زسکا مسکو و تاتنهام هاتسپرز

آمار و وقایع دیدار زسکا مسکو و تاتنهام هاتسپرز

38 دیدگاه در “زسکا مسکو 0-1 تاتنهام؛ پیروزی شیرین در هوا سرد مسکو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هفده =

رفتن به نوارابزار