لسترسیتی 1-0 پورتو؛ روباه ها به دنبال شگفتی در لیگ قهرمانان

شاگردان کلودیو رانیری به یک پیروزی خفیف برابر نماینده پرتغال دست پیدا کردند.

طرفداری-  تیم فوتبال لسترسیتی با پیروزی 1-0 برابر پورتو، به دومین پیروزی اش در دومین تجربه اروپایی اش دست یافت. اسلام سلیمانی زننده تک گل بازی بود و یونیت چاکر ترکیه ای نیز قضاوت بازی را بر عهده داشت.

ترکیب ابتدایی دو تیم

لسترسیتی: اشمایکل، هرناندز، هوت، مورگان، فوکس، محرز، درینک واتر، آمارتی، آلبرایتون، سلیمانی، واردی

پورتو: کاسیاس، لایون، فلیپه، مارکانو، تلس، پریرا، آندره، تورس، اوتاویو، سیلوا، لوپز

لحظات حساس

دقیقه 14: روی ارسال بلند مارک آلبرایتون به هوا بلند شد و توپ را با ضربه سرش به سمت دروازه حریف هدایت کرد اما کاسیاس با خونسردی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 25: ارسال زیبای ریاض محرز از سمت راست با ضربه سر اسلام سلیمانی همراه شد و توپ به تور دروازه ایکر کاسیاس رسید تا گل نخست روباه ها از راه برسد.

دقیقه 35: ضربه سرکش پای راست لایون با اختلاف کمی از کنار دروازه لسترسیتی به بیرون رفت.

دقیقه 55: این بار تلس بود که با ضربه پای چپ خود بختش را امتحان کرد اما توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت تا هواداران لستر ابراز شادمانی کنند.

دقیقه 58: دنیل آمارتی در یک سوم دفاعی حریف محرز را صاحب توپ کرد و او نیز با شوتی قدرتمند دروازه حریف را نشانه گرفت ولی این کاسیاس بود که مانع ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه 75: ضربه کرنر پورتو به پشت محوطه جریمه دفع شد ولی این هکتور هررا مکزیکی بود که با یک ضربه والی دروازه حریف را از 25 یاردی نشانه گرفت و در لحظه آخر اشمایکل با نوک انگشتانش توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 83: ارسال اوتاویو با خروج ناموفق اشمایکل به کرونا رسید و او با ضربه ای روی پا در صدد گلزنی بر آمد اما ضربه وی پس از برخورد به آلبرایتون به تیرک دروازه خورد و به فضایی خالی برگشت داده شد.

آمار بازی

38 دیدگاه در “لسترسیتی 1-0 پورتو؛ روباه ها به دنبال شگفتی در لیگ قهرمانان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 14 =

رفتن به نوارابزار