موناکو 1 – 1 بایرلورکوزن؛ آلمانی ها چند ثانیه برای پیروزی در شبه جزیره کم آوردند

به مرور بازی دو تیم لورکوزن و موناکو پرداخته ایم.

دو تیم فوتبال موناکو و بایرلورکوزن در چارچوب شب دوم لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه استادو لوئیز دوم در بندر موناکو به مصاف هم رفتند. داور بازی نیز آقای فرناندز بوربالان از کشور اسپانیا بود.

مربیان دو تیم

گزارش بازی

بازی در حالی آغاز شد که تیم میهمان در ابتدای بازی عملکرد بهتری داشت و سوار بر بازی شد. هاکان چالهان اوعلو نقش پر رنگی در سامان دهی حملات آلمانی داشت و چند موقعیت هم ایجاد کرد. پس از حملات 20 دقیقه اول لورکوزن بازی فروکش کرد و دو تیم صاحب موقعیت خطرناکی نشدند. دقیقه 40 ضربه توماس لمار دروازه آلمانی ها را لرزاند اما توپ گل نشد.

در دقایق آخر بازی در نیمه اول هم چیچاریتو یک فصرت خوب داشت که دروازه بان حریف توپ را سیو کرد و بازی در نیمه اول با حساب 0 بر 0 به پایان رسید.

در نیمه دوم هم هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردن و چند موقعیت نصف و نیمه ایجاد کردند. اولین موقعیت جدی در دقیقه 60 توسط بازیکنان لورکوزن ایجاد شد اما دروازه بان بندرنشینان مغلوب نشد.

دقیقه 73 اما آلمانی ها مزد بازی به نسبه برترشان را گرفتند و چیچاریتو روی پاس ادیمر مهمدی با یک ضربه سر دروازه میزبان را گشود.

بعد از گل موناکو بر شدت حملاتش افزود و موتینیو چند موقعیت را روی دروازه حریف ایجاد کرد که ثمری نداشت.

در نهایت فرانسوی ها آنقدر به حملاتشان ادامه دادند که چند ثانیه قبل از سوت پایان در دقیقه 94 به گل مساوی رسیدند. شوت کمیل گلیک از پشت مخوطه جریمه به گوشه دروازه تیم بدشانس آلمانی رفت.

موناکو

آمار بازی

42 دیدگاه در “موناکو 1 – 1 بایرلورکوزن؛ آلمانی ها چند ثانیه برای پیروزی در شبه جزیره کم آوردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − شش =

رفتن به نوارابزار