آرسنال 2 -0 بازل؛ پیروزی خانگی با دبل تئو ولکات

آرسنال به یک پیروزی دیگر دست یافت.

دو تیم آرسنال و بازل در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند.

نیمه اول

 دقیقه 7 گل برای آرسنال! کازورلا توپ را به سانچز رساند و او هم آن را روی دروازه ارسال کرد و تئو ولکات با یک ضربه سر آسان خیلی زود توپچی ها را پیش انداخت.

دقیقه 26 گل برای آرسنال! باز هم همکاری سانچز و ولکات جواب می هد تا ولکات دومین گلش در این دیدار و چهارمین گلش در سه بازی اخیر را به ثمر برساند.

دقیقه 33 بیرین و ولکات از سمت راست حمله ای را ترتیب می دهند، توپ را به کازورلا می رسانند و او هم سانچز را ساحب موقعیت می کند اما مهاجم شیلیایی نمی تواند کار را تمام کند. دقیقه 35 واچلیک شوت هکتور بیرین را برمی گرداند و مسوت اوزیل نمی تواند از ریباند بهره ببرد.

نیمه دوم

نیمه دوم هم با برتری آرسنالی های دنبال شد. در دقیقه 51 ولکات در شرایطی که در تله آفساید گیر افتاده بود یک شانس گلزنی را از دست داد. در دقیقه 60 لانگ، کوسیلنی را وادار به دادن کرنری کرد که ثمری در پی نداشت. دقیقه 67 ئلکات و کازورلا دوباره با هم کار می کنند تا موقعیت دیگر به وجود آید اما سانچز نمی تواند آن را به نتیجه برساند. سانچز پشت محوطه نقش زمین می شود و کازورلا ضربه ایستگاهی را می زند که بی ثمر است. در دقیقه 89 دروازه بان بازل توپی از سانچز را مهار می کند تا بازی با همان نتیجه نیمه نخست به پایان برسد.

آمار بازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − چهار =

رفتن به نوارابزار