سلتیک 3 – 3 منچستر سیتی؛ شاگردان پپ، حریف پسران دلیر راجرز نشدند

به مرور بازی دو تیم سلتیک و منچسترسیتی پرداخته ایم.

دو تیم فوتبال سلتیک و منچستر سیتی در چارچوب شب دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان در سلتیک پارک شهر گلاسکو به مصاف هم رفتند. سیتی پیش از این در ده بازی متوالی به پیروزی رسیده بود.

گواردیولا و راجرز

گزارش بازی

بازی به نوعی شروع شد که حتی تماشاگران فرصت نشستن روی صندلی های خود را هم نداشتند. سلتیک در دقیقه 3 به گل رسید.

روی یک سانتر به تیر دوم و پاس در عرض بازیکنان سلتیک، موسی دمبله در آستانه دروازه توپ را به تور دروازه رساند.

سلتیک و سیتی

دقایقی بعد بازهم سلتیکی ها خطر آفرین شدند اما ضربه توره را کلودیو براوو به خوبی سیو کرد. در ادامه بازی اما سلتیک راجرز تیم برتر زمین بود اما در نهایت سیتی موفق شد گل مساوی را بزند.

دقیقه 12 کولاروف پشت محوطه صاحب توپ شد و شوت محکمی زد که در میانه راه به فرناندینیو برخورد کرد و جلوی پای او افتاد و این هافبک گل مساوی را وارد دروازه گلاسکویی ها کرد.

فرناندینیو

در ادامه بازهم سلتیک صاحب ضربه آزاد شد اما ضربه راگیچ را براوو بازهم گرفت.

دقیقه 20  اما میزبان به گل دوم رسید. روی حرکت بازیکنان سلتیک، توپ به سمت راست محوطه سیتی برده شد و ضربه ترینی یا درواقع پاس در عرض او به پای استرلینگ برخورد کرد وارد دروازه سیتی شد.

بعد از آن سیتی روبه حمله آورد. سانتر استرلینگ دقایقی بعد به آگوئرو رسید اما ضربه او نتواسنت کار را به تساوی بکشاند.

1 دقیقه بعد اما سیتی روی پاس دیدنی کاپیتان سیلوا به گل رسید. سوپر پاس سیلوا درون محوطه به استرلینگ رسید او با یک تو سر توپ خارق العاده موقعیت شوت زنی را ایجاد کرد و گل مساوی را به ثمر رساند.

دقیقه 31 ضربه سر اوتامندی جلو آمده به شکلی خطرناک روانه اوت شد. در دقایق پایانی نیمه اول پاس استرلینگ به گوندوعان او را در موقعیت شوت زنی قرار داد اما شوت این هافبک آلمانی به گل تبدیل نشد. نیمه اول 2 بر 2 به پایان رسید.

نیمه دوم شروع نشده بازهم دمبله و سلتیک به گل رسیدند. سانتر بازیکنان سلتیک به درون محوطه آمد و اشتباه فاحش کولاروف اجازه داد توپ به دمبله برسد و او با یک ضربه آکروباتیک بازهم دروازه براوو را گشود.

دمبله

دقیقه 55 بازهم سیتی عقب افتاده موقعیتی ایجاد کرد اما این بار گوردون توپ آگوئرو را از گوشه سمت چپ دروازه بیرون کشید.

1 دقیقه بعد سیتی بازهم گل تساوی را زد. روی حرکت فوق العاده تیمی سیتی، آگوئرو از سمت راست محوطه شوت زد و توپ را دروازه بان برگشت داد و نولیتیو روی ریباند دروازه خالی را گشود.

نولیتو

دقیقه 63 بازهم سیلوا حمله دیگری را ترتیب داد و هرچند ضربه سر آگوئرو دروازه سلتیک را لرزاند اما توپ وارد دروازه نشد. در 20 دقیقه آخر سیتی روبه هجوم بشیتر آورد. دقیقه 83 سیتی روی حرکت استرلینگ و فرناندینیو صاحب یک موقیت شد اما گلی به ثمر نرسید. در دقیقه 90 گوردون شوت گوندوعان را برگشت داد.  در آخرین ثانیه ها هم سیتیزن ها فرصتی برای گلزنی با ضربه سر داشتند که فرناندینیو اوتامندی فرصت را به هدر دادند.

آمار بازی

آمار سیتی و سلتیک

آمار کامل بازی را اینجا بخوانید

40 دیدگاه در “سلتیک 3 – 3 منچستر سیتی؛ شاگردان پپ، حریف پسران دلیر راجرز نشدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 15 =

رفتن به نوارابزار