غیبت احتمالی دیه‌گو گودین مقابل والنسیا

مدافع ملی‌پوش اروگوئه‌ای مانند هم‌وطنش به دیدار یکشنبه مقابل والنسیا نمی‌رسد و از حالا می‌تواند دو مدافع میانی روخی بلانکو در مستایا را پیش‌بینی کرد.

 دیه گو گودین، مدافع ارزشمند و ملی‌پوش اتلتیکومادرید که در جریان پیروزی دلچسب مقابل بایرن مونیخ، از ناحیه لیگامنت پای چپ خود دچار آسیب‌دیدگی شده بود، برای دومین روز متوالی در تمرینات گروهی تیمش شرکت نکرد تا غیبت او در بازی مقابل والنسیا تقریبا قطعی به نظر برسد.

به گزارش AS، گودین که البته هنوز میزان دوری‌اش به صورت رسمی اعلام نشده و حتی در لیست اسکار تابارز برای دو دیدار پیش‌روی تیم ملی اروگوئه در انتخابی جام جهانی قرار دارد، در تمرین امروز اتلتیکومادرید نیز شرکت نکرد تا احتمال غیبتش در دیدار حساس یکشنبه مقابل والنسیا بیش از پیش افزایش پیدا کند.

با این حساب و با توجه به مصدومیت خوزه خیمنز در دیدار با دپورتیوو لاکرونیا و دوری سه هفته‌ای او از میادین، چولو چاره‌ای جز استفاده از زوج لوکاس هرناندز و استفان ساویچ در قلب خط دفاعی خود ندارد. مگر اینکه یکی از مدافعان تیم ب را فرا بخواند که البته بعید به نظر می‌رسد.

خبر دیگر از تمرین امروز روخی بلانکو، حضور فعال تیاگو است. هافبک ارزشمندی که حالا چراغ سبز پزشکان را نیز دریافت کرده و بنابر اعلام رسمی توئیتر باشگاه، برای دیدار یکشنبه در دسترس خواهد بود. بدین ترتیب سیمئونه با احتساب تیاگو، تنها 18 بازیکن در اختیار دارد. لیست مصدومان تیم نیز متشکل از گودین، چرچی، خیمنز، آگوستو و مویا است.

46 دیدگاه در “غیبت احتمالی دیه‌گو گودین مقابل والنسیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − نه =

رفتن به نوارابزار