هال سیتی ۰ – ۲ چلسی؛ کسب پیروزی ارزشمند!

چلسی با نمایشی قابل قبول، هال سیتی را در خانه اش شکست داد.

بازی دو تیم هال سیتی و چلسی متعادل آغاز شد اما اولین موقعیت را میزبان خلق کرد. ضربه آزاد در برخورد با سر کیهیل، تغییر مسیر داد و تیبو کورتوا با واکنشی فوق العاده، مانع به ثمر نشستن مهمترین موقعیت نیمه اول در دقیقه ۳ رخ داد. دیدار دو تیم در ادامه بیشتر در مرکز میدان دنبال شد و موقعیت مهم، کم در بازی دیده شد.

در دقیقه ۱۶، ویلیان نفوذی از سمت راست انجام داد که شوتش با اختلاف کمی از کنار دروازه عبور کرد. چند دقیقه بعد داوید لوییز کرنر ارسالی را با ضربه سر به بیرون زد. در دقایق پایانی نیمه اول، میسون شوت محکمی را راهی دروازه چلسی کرد که کورتوا توپ را به کرنر فرستاد.

چلسی نیمه دوم را بهتر شروع کرد. کونته با قرار دادن ویلیان در سمت راست، تیم را در حالت ۳-۴-۳ قرار داد. در دقیقه ۴۷، ادن هازارد با حرکتی انفرادی، شوت زیبایی را به سمت دروازه هال سیتی فرستاد اما مارشال توپ را از زیر طاق دروازه بیرون آورد. حملات آبی ها ادامه داشت. در دقیقه ۵۵، دیگو کوستا با فراری قابل توجه در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با دریبل دروازه بان، توپ را به تیرک دروازه کوبید. کانته در بازگشت، در برابر دروازه خالی توپ را به بیرون زد!

در دقیقه ۶۲، ویلیان با حرکتی انفرادی، شوتی مورب را به تور دروازه هال سیتی چسباند. مارشال حتی نتوانست در برابر این شوت واکنشی از خود نشان دهد. چند دقیقه بعد شوت مارکوس آلونسو را مارشال به سختی به کرنر فرستاد. در دقیقه ۶۷، فرار ماتیچ و شوت وی را در بازگشت دیگو کوستا با شوتی زیبا وارد دروازه کرد تا چلسی مزد نمایش قابل تحسینش با سیستم ۳-۴-۳ را بگیرد.

در دقیقه ۸۵، در ادامه حملات چلسی، اسکار شوتی را روانه دروازه حریف کرد که مارشال به سختی توپ را به کرنر فرستاد. چند دقیقه بعد نفوذ هازارد و پاس وی را پدرو از چند قدمی دروازه به بیرون زد. در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

ترکیب دو تیم:

آمار بازی:

39 دیدگاه در “هال سیتی ۰ – ۲ چلسی؛ کسب پیروزی ارزشمند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 9 =

رفتن به نوارابزار