کلوپ: می توانستیم به نیمه اول فکر کنیم یا برای نیمه دوم بجنگیم؛ برای یک گل به ولز نیامده بودیم

سرمربی آلمانی، اعتراف کرد که او و بازیکنان از عملکرد نیمه اول تیم عصبانی بودند.

لیورپول با وجود اینکه در نیمه اول با یک گل از سوانزی عقب افتاد، موفق شد با دو گل در نیمه دوم با پیروزی ولز را ترک کند. مصاحبه یورگن کلوپ را به نقل از لیورپول اکو می خوانید:

به جز لحظه آخر (که سوانزی به یک فرصت خوب رسید) از بازی رضایت دارم. نیمه دوم همانطور بودیم که باید در تمام بازی می بودیم. در نیمه اول از عملکرد خود عصبانی بودیم و زبان بدن ها خوب نبود. اما شرایطمان همین بود که داشتیم. یک صفر عقب بودیم و تا پایان نیمه اتفاق دیگری رخ نداد. با بهترین عملکردمان فاصله زیادی داشتیم. در نیمه دوم واکنش نشان دادیم و این مهم است. می توانید ببازید؛ بازی هایی را خواهیم باخت اما باید بخشی از روی همیشگی خود را نشان دهید. در نیمه دوم بیشتر لیورپول بودیم؛ طوری که فکر می کنیم باید باشیم و شایسته گل برتری بودیم.

می توانستیم کار را بر گردانیم و این نخستین فکری بود که در سر داشتیم. بازیکنان توان واکنش داشتند. باید وضعیت را بپذیرید یا در ذهن خود با اتفاقات نیمه نخست در جدال باشید. به اینجا نیامده بودیم که یک گل بزنیم. آمده بودیم که خوب کار کنیم و نتیجه بگیریم؛ پس باید برای به دست آوردن همه چیز تلاش می کردیم. هر اتفاقی در نیمه دوم می توانست رخ دهد. در نیمه دوم فوق العاده نبودیم، فقط از نیمه اول به مراتب بهتر بودیم. کار را بر آن ها در نیمه دوم سخت کردیم.

در ظهر و در سوانزی بازی می کردیم و آن ها اتمسفر فوق العاده ای دارند. نشان دادند که نتیجه این بازی تا چه اندازه برایشان مهم است و همانطور که ما در نیمه دوم نشان دادیم؛ تا انتها جنگیدند.

مشکلاتی پیش آمد. لالانا مصدوم شد و دژان هم همینطور. حتم دارم که نمی توانند در ترکیب تیم های ملی خود باشند. به بررسی بیشتری نیاز داریم و آن زمان راحت تر نظر می دهیم. امیدواریم ریکاوری کنند و برای بازی بعدی آماده باشند.

38 دیدگاه در “کلوپ: می توانستیم به نیمه اول فکر کنیم یا برای نیمه دوم بجنگیم؛ برای یک گل به ولز نیامده بودیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 1 =

رفتن به نوارابزار