رم 2-1 اینتر؛ برد جالوروسی در میان انبوهی از موقعیت های ریز و درشت

دو تیم رم و اینتر امشب به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه 2-1 به سود رم به اتمام رسید.

دو تیم رم و اینتر در قالب هفته هفتم سری آ، امشب در ورزشگاه المپیکوی پایتخت ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه 2-1 به سود رم به پایان رسید.

ترکیب اولیه دو تیم

 رم: شزنی، پرس، مانولاس، فازیو، ژسوس، ده روسی، استروتمن، صلاح، فلورنتزی، پروتی، ژکو

اینتر: هاندانوویچ، سانتون، موریو، میراندا، آنسالدی، مدل، ماریو، بانگا، کاندروا، پریشیچ، ایکاردی

وقایع مهم بازی

دقیقه 5 برونو پرس توپ خوبی را برای ادین ژکو ارسال کرد و این مهاجم فوق العاده تیم رم، اولین گل بازی را به ثمر رساند و نتیجه را لحظاتی پس از شروع بازی 1-0 به سود جالوروسی تغییر داد.

دقیقه 7 ژکو توپ را برای صلاح ارسال کرد اما این بازیکن موفق نشد از این موقعیت فوق العاده استفاده کند. دقیقه 9 اور بانگا از اینتر از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که توپ او با تیرک دروازه برخورد کرد. دقیقه 14 کاندروا توپ خوبی را برای ایکاردی ارسال کرد اما شزنی زودتر از مهاجم آرژانتینی اینتر به توپ رسید و دروازه را نجات داد. دقیقه 15 پروتی از رم شانس بسیار مناسبی را در محوطه جریمه اینتر به بیرون زد.

دقیقه 21 روی یک ضدحمله محمد صلاح با هاندانوویچ تک به تک شد، دروازه با ن اینتر در دو مرحله توپ او و فلورنتزی را دفع کرد. دقیقه 24 سانتون صلاح را با خطا متوقف کرد و اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد. دقیقه 28 ادین ژکو در نزدیکی دروازه با داخل پا اقدام به شوت زنی کرد که هاندانوویچ موفق به سیو توپ شد. دقیقه 24 پریشیچ توپ خوبی را برای کاندروا فراهم کرد اما ضربه والی ملی پوش اینتر به بیرون رفت.

دقیقه 36 کریستین آنسالدی با خطایی که روی پروتی مرتکب شد دومین کارت زرد اینتر را در این بازی دریافت کرد. دقیقه 39 پروتی در موقعیتی مناسب اقدام به شوت زنی کرد که توپ این بازیکن به بیرون رفت. دقیقه 41 ژوان ژسوس فلورنتزی را صاحب توپ کرد اما شوت این بازیکن هم از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه 42 آنسالدی توپ خوبی را روی دروازه ارسال کرد، شزنی در دو مرحله توپ را دفع کرد تا مانع گلزنی کاندروا شود. دقیقه 43 ایوان پریشیچ توپ را روی دروازه رم ارسال کرد و متعاقب آن ضربه سر میراندا به بیرون رفت.

نیمه اول با نتیجه 1-0 به نفع رم به پایان رسید.

دقیقه 53 پروتی از رم شوتی فوق العاده ای روانه دروازه اینتر کرد که هاندانوویچ موفق شد این توپ را مهار کند. دقیقه 54 پریشیچ در محوطه جریمه موقعیت خوبی داشت که شوت او توسط شزنی به کرنر فرستاده شد. دقیقه 60 آسانه نوکوری جای ژوائو ماریو را در ترکیب اینتر گرفت. دقیقه 62 ناگاتومو هم به جای کریستین آنسالدی به زمین آمد. دقیقه 64 ژوان ژسوس با خطا آنتونیو کاندروا را متوقف کرد که متعاقب آن کارت زرد گرفت.

دقیقه 65 پریشیچ پشت ضربه ایستگاهی اینتر قرار گرفت اما شوت این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت. دقیقه 67 بازیکنان اینتر با همکاری هم توپ را به بانگا رساندند و این بازیکن آرژانتینی توپ مناسبی را برای ایکاردی فراهم کرد اما مهاجم اینتر نتوانست به توپ ضربه درستی وارد کند و این موقعیت از دست رفت. دقیقه 70 استفان یووتیچ جای آنتوینو کاندروا را در زمین گرفت.

دقیقه 72 مائورو ایکاردی پاس مناسبی برای بانگا فراهم کرد، این بازیکن موفق شد ده روسی را از پیش رو برداشته و با یک ضربه دقیق دروازه رم را باز کند و بازی را به تساوی بکشد.

دقیقه 76 رم روی ارسال فلورنتزی و ضربه سر مانولاس به گل دوم رسید، فلورنتزی پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و توپ را روی دروازه اینتر ارسال کرد، ممکن است این گل به نام یکی از مدافعین اینتر ثبت شود چرا که مشخص نشد مانولاس روی توپ اثر مثبت گذاشته یا خیر.

دقیقه 70 پروتی جای خود را به پارادس داد. دقیقه 87 ژکو ضربه سر خوبی را روانه دروازه اینتر کرد که هاندانوویچ موفق شد با یک حرکت خارق العاده این توپ را مهار کند. دقیقه 90 ناینگولان جای فلورنتزی را در ترکیب رم گرفت.

بازی با نتیجه 2-1 به سود رم تمام شد.

آمار بازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هفت =

رفتن به نوارابزار