زیدان: در بحران نیستیم؛ باید تا انتهای بازی ها با جدیت و فشار بیشتر بازی کنیم

پس از تساوی امروز زیدان در کنفرانس شرکت کرد.

رئال مادرید امروز باز هم ناموفق بود و در دیداری خانگی نتوانست برابر حریفش یعنی ایبار برنده باشید و برای چهارمین دیدار پیاپی به تساوی رسید. در همین راستا به گزارش MARCA زین الدین زیدان پس از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد.

بحران در رئال مادرید

ما در بحران نیستیم. تازه در اکتبر هستیم و به چهارتساوی رسیده ایم. ما در مسیر دشواری قرار داشتیم و نمی خواهیم که به این راحتی ها کوتاه بیاییم. تنها چیزی که من حس می کنم این است که باید بیشتر کار کنیم. در ابتدای بازی ها با فشار و شدت زیادی بازی کنیم و همانطور که در این بازی همین کار را کردیم ولی در پایان بازی آن فشار لازم را نداریم.

مشکل اصلی

اگر تیم حریف جلوی شما گل می زند و خوب دفاع می کند این کار را سخت می کند. بنابراین مشکل در ابتدای بازی هاست.

بنزما و واران

هر دوی آن ها مصدوم شدند. کریم یک سوراخ بر روی زانوی خود داشت و باید صبر کنیم. واران نیز یک ضربه به پشتش برخورد کرد و برای همین تعویض شد و امیدواریم که زود آماده شود.

نمایش بهتر با وازکز و موراتا و آسنسیو

این به نظر من درست نیست. همه چیز به احساس کادر فنی قبل از بازی مربوط می شود تا بهترین ترکیب را به بازی بفرستند. اگر شما نیمه دوم را ببینید می بینید که ما همیشه واکنش نشان دادیم و این چیزیست که باید از اول بازی داشته باشیم. چیزی که به غیر از این 3 بازی آخر همیشه انجام دادیم.

اوضاع فعلی

من خوشحال نیستم و البته این خوب نیست که برای سومین بازی پیاپی در لیگ به این نتیجه رسیده ایم. این پیچیده ترین شرایط برای ما نیست چرا که بدتر از شکست برابر اتلتیکو و دو تساوی پشت سر هم نمی باشد.

49 دیدگاه در “زیدان: در بحران نیستیم؛ باید تا انتهای بازی ها با جدیت و فشار بیشتر بازی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + بیست =

رفتن به نوارابزار