سلتاویگو 4 – 3 بارسلونا؛ جهنم بالایدوس، کاتالان ها را ذوب کرد

به مرور بازی دو تیم سلتاویگو و بارسلونا پرداخته ایم.

دو تیم فوتبال سلتا ویگو و بارسلونا در چارچوب لالیگای اسپانیا در ورزشگاه بالایدوس به مصاف هم رفتند. لیونل مسی غایب بزرگ تیم بارسلونا بود.

لوئیز انریکه

گزارش بازی

بارسلونا از همان ابتدا خطرناک ظاهر شد. نیمار اولین خطر را با ضربه آزاد ایجاد کرد اما توپ وارد دروازه نشد. بارسلونا در 10 دقیقه ابتدایی بازی کاملا مسلط بر بازی بود و چند موقعیت نصف و نیمه ایجاد کرد که جدی ترین موقعیت روی حرکت فوق العاده آردا و سوارز ایجاد شد اما شوت پای چپ سوارز را سرخیو سیو کرد.

بعد از دقیقه 12 بازی سلتایی ها کمی خودشان را نشان دادند اما بازهم بارسلونا توپ را در اختیار داشت. در حالی که بارسا توپ و زمین را در اختیار گل اول را دریافت کرد.

لوئیس سوارز

دقیقه 21 تراشتگن پاسی به میانه زمین داد که بوسکتس نتوانست آن را کنترل کند و توپ به بازیکنان سلتا رسید و با یک پاس در عمق سیستو با تراشتگن تک به تک شد و توپ را به تور رساند.

دقایق بعد از گل هم سلتا حملاتی را ترتیب داد. در نهایت پس از چند دقیقه تیم میزبان موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

سوارز توپ را درون محوطه سلتا از دست داد و سلتایی ها با یک پاس بلند بازی را به زمین بارسا بردند و آسپاس با یک حرکت پا توپ و تغییر مسیر توپ را با یک شلیک زمینی به گوشه دروازه مرد آلمانی فرستاد.

چند ثانیه بعد بازهم روی اشتباه بازیکنان بارسلونا سلتا گل سوم را هم زد. پاس بازیکنان سلتا به دورن محوطه آمد و جرمی متئو با تکلی قصد دور کردن توپ را داشت اما توپ وارد دروازه خودی شد.

گل به خودی متئو

بعد از این سه گل هم بازهم سلتا ویگو تیم برتر زمین بود و موقعیت هایی را بر روی دروازه بارسلونا ایجاد کرد. در ادامه بارسلونا کمی بازی را در اختیار گرفت و روی شوت سوارز یک موقعیت ایجاد کرد اما خطر زیادی دروازه میزبان را تهدید نکرد. نیمه اول 3 بر 0 به پایان رسید.

در نیمه دوم آندرس اینیستا وارد زمین شد. در نیمه دوم هم سلتا خطرناک ظاهر شد و تراشتگن را مجبور به واکنش کرد اما در کل بارسلونا بازی را هجومی دنبال می کرد.

دقیقه 58 تعویض اینیستا جواب می دهد. سانتر اینیستا از سمت راست با ضربه سر پیکه همراه می شود و دروازه سلتا که به خاطر خروج اشتباه سرخیو خالی بود، برای بار اول باز شد.

گل پیکه

بعد از گل بازیکنان بارسا سر و پا حمله شدند و اینیستا در این بین نقش کلیدی داشت. در نهایت بارسلونا در دقیقه 64 روی پاس اینیستا و حرکت آندره گومز صاحب پنالتی شد.

نیمار پشت پنالتی ایستاد و توپ را به سمت چپ دروازه میزبان فرستاد و بارسلونا را امیدوار کرد.

در ادامه هم بارسلونا کاملا بازی را در اختیار داشت و حتی صحنه ای مشکوک روی نیمار درون محوطه رخ داد ولی داور پنالتی نگرفت. اما اشتباهی فاحش از تراشتگن در دفع توپ بازهم برای بارسا مشکل ساز شد.

در دقیقه 77 توپ به تراشتگن رسید اما او قصد داشت که پاسی هدف دار به کنار زمین بدهد اما ضربه اش به سر پابلو هرناندز خورد و وارد دروازه بارسلونا شد.

5 دقیقه به پایان بازی روی حرکت خوب دنیس سوارز تعویضی، جرارد پیکه گل سوم را با ضربه سر به ثمر رساند تا بازی بازهم جذاب تر شود.

در نهایت اما بارسلونا نتوانست به بازی برگردد و محمل دومین شکست فصل خود شد.

آمار بازی

آمار سلتا و بارسا

61 دیدگاه در “سلتاویگو 4 – 3 بارسلونا؛ جهنم بالایدوس، کاتالان ها را ذوب کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =

رفتن به نوارابزار