اوبامیانگ: با منچستر سیتی در ارتباط بودم؛ رئال مادرید تنها یک هدف است

مهاجم گابنی باشگاه دورتموند مذاکره با منچسترسیتی را تایید می کند.

در حالی که در فصل تابستان از مذاکرات نزدیک اوبامیانگ و منچستر سیتی رونمایی کردیم، این بازیکن سرانجام در مذاکره با Onze، اعتراف کرد که این خبر صحت دارد:

بله درست است. با منچسترسیتی در ارتباط بودیم. پدرِ من با باشگاه مذاکره کرد اما در نهایت چیزی جدی نشد. فکر می کنم رئال مادرید هم به من علاقه داشت اما این علاقه خیلی دورتر از این حرف ها بود که بخواهد توجهم را جلب کند.

مهاجم گلزن زنبورها هیچوقت علاقه اش به رئال مادرید را پنهان نکرده است:

در یک مصاحبه از من پرسیده شد که باشگاه رویاییت چه تیمی است و من در جواب گفتم رئال مادرید، باشگاهی در قلب من است و به پدربزرگم قول داده ام که روزی در این تیم بازی کنم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. پس صرفا یک هدف است. هنوز وقت دارم. اگر آنها مرا بخواهند، جلومی آیند.

پاریسن ژرمن؟

باید ببینیم چه می شود. با توجه به برنامه های نقل و انتقالات آنها در تابستان، انتظار داشتم با بازیکنان بیشتری قرارداد امضا کنند. آنها هنوز تیم بزرگی هستند و من فکر می کنم قهرمان لیگ می شوند اما یک یا دو باشگاه می توانند پاریسن ژرمن را اذیت کنند. آنها هر سال برای من وارد عمل می شوند اما رویکرد ضعیفی دارند و اتفاقی رخ نمی دهد. نمی خواهم فورا به فرانسه برگردم اما اینکه پاریسن ژرمن رویای فتح اروپا را دارد، برای بازیکنی مثل من جذاب است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =

رفتن به نوارابزار