دشام: از پوگبا انتظار داریم که در هر بازی پاس گل بدهد!

سرمربی تیم ملی فرانسه از انتظارات بالای افکار عمومی از پل پوگبا صحبت کرده است.

دیدیه دشام – سرمربی تیم ملی فرانسه – می گوید که انتظارات از پل پوگبا- بازیکن جدید منچستریونایتد و گران قیمت ترین فوتبالیست تاریخ فوتبال – بسیار بالاست.

به گزارش سایت ESPN، پوگبا شروع درخشانی را در منچستریونایتد نداشته است. این بازیکن 23 ساله در تابستان امسال با 89 میلیون پوند از یوونتوس به باشگاه سابقش بازگشت. در تساوی 1-1 منچستریونایتد در مقابل استوک سیتی، پوگبا یک موقعیت تک به تک گلزنی را از دست داد و البته یک باز نیز توپ را به تیرک دروازه کوباند. در همین حال، دیدیه دشام درباره وضعیت ستاره تیمش اظهار داشته است:

پل پوگبا باشگاهش را تغییر داده است و اکنون نیاز دارد که با هم تیمی های جدیدش هماهنگ شود. ما همیشه از پل انتظار بیشتر و بیشتر را داریم. وقتی او یک کار معمولی را انجام می دهد، اغلب از نظر ما آن کار از سوی او کافی نبوده است. پوگبا کسی است که ما در هر بازی از او انتظار دادن پاس گل را داریم- انتظارات از او بیش از اندازه بالاست. پوگبا از نظر ذهنی شرایط خوبی دارد. او می داند که به دنبال چه چیزی است.

عملکرد پوگبا در یورو 2016 نیز بسیاری از کارشناسان و اهالی فوتبال را قانع نکرد و با انتقاداتی همراه شد. اکنون دیدیه دشام در دو بازی آینده تیمش در مقابل هلند و بلغارستان باید تلاش کند تا بهترین عملکردها را از ستاره خط هافبک تیمش بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − شش =

رفتن به نوارابزار