شرینگهام: بدون روحیه پرخاشگرانه قدیم، رونی نیمی از بازیکنِ سابق است

مهاجم سابق شیاطین سرخ معتقد است که وین رونی با از دست دادن روحیه جنگنده اش، بسیاری از توانایی های خود را دیگر در اختیار ندارد.

تدی شرینگهام – مهاجم سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان – معتقد است که وین رونی عناصر خطرناک بازی اش را از دست داده است و برای بازگشت به فرم خوب سابقش باید دوباره این ویژگی ها را به دست آورد.

به گزارش سایت ESPN، وین رونیِ 30 ساله در 3 بازی اخیر منچستریونایتد، بازی را از روی نیمکت تیمش آغاز کرده است و در مقابل زوریا لوهانسک، لسترسیتی و استوک سیتی به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده اند. کاپیتان منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان در 11 دیدار این فصل خود تنها یک گل را به ثمر رسانده است. در رابطه با نیمکت نشینی های این فصل رونی، تدی شرینگهام اظهار داشته است:

من مدت هاست که می گویم وین رونی دیگر آن پرخاشگری و خطرناکیِ 5 سال پیش را در بازی اش ندارد. بدون آن پرخاشگری های وحشتناک، رونی نیمی از بازیکن سابق است. او باید چند سوال جدی را از خودش بپرسد. چه چیزی باعث می شود که او یک بازیکن عالی باشد؟ از نظر من، همان روحیه سابق او. اگر رونی بتواند آن ویژگی ها را دوباره به دست بیاورد،ویژگی هایی که او را به جایگاه کنونی اش رساندند، اگر بتواند دوباره عملکردهای عالی اش را تکرار کند، این گونه یک بازیکن خوب را در اختیار خواهیم داشت، اما من در 18 ماه تا 2 سال اخیر،  این بازیکنِ خوب را در عملکردهای وین رونی ندیده ام.

شرینگهام که 151 بار برای منچستریونایتد به میدان رفت و 51 بازی ملی را نیز برای تیم ملی انگلستان انجام داد. او معتقد است که دیگر مدافعان حریف از مقابله با وین رونی نمی ترسند و از او بدشان نمی آید. شرینگهام در این باره گفت:

از مدافعان وسطی که 6 یا 7 سال پیش در مقابل او بازی می کردند و حالا نیز در مقابل او بازی می کنند سوال کنید، او به بازیکن متفاوتی تبدیل شده است. وین رونیِ 6 یا 7 سال پیش، مردِ وحشتناکِ پرخاشگری بود که به عنوان یک مدافع میانی نمی خواستید در مقابلش بازی کنید. در حال حاضر، این وضعیت درباره او صادق نیست.

گفتنیست با وجود فرم بد وین رونی در این فصل و نیمکت نشینی های او در بازی های اخیر تیمش، گرت ساوت گیت همچنان وین رونی را به تیم ملی انگلستان دعوت کرده و بازوبند کاپیتانی را نیز از او نگرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + شش =

رفتن به نوارابزار