فرانسه 4 – 1 بلغارستان؛ قدرت نمایی خروس ها در استادو فرانس

فرانسه موفق شد بلغارستان را در خانه شکست دهد.

اختصاصی طرفداری- تیم ملی فرانسه موفق شد در رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، بلغارستان را شکست دهد و به چهارمین امتیاز خود دست پیدا کند.

               لحظات حساس بازی

گریزمان پیش از آغاز بازی، جایزه بهترین بازیکن یورو 2016 را از سوی یوفا دریافت کرد.

آنتونی گریزمان

اولین گل بازی در دقیقه 6 به ثمر رسید، باکاری سانیا با خطا برروی بازیکن بلغار ها، آن هارا صاحب ضربه پنالتی کرد و میحائیل الکساندروف بافرستادن توپ به سمت چپ دروازه، بلغارستان را پیش انداخت.

تنها چند دقیقه شاید بلغار ها ادامه یافت تا کوین گامیرو گل تساوی را به ثمر برساند. باکاری سانیا با جبران اشتباه خود و با سانتری زیبا، گامیرو را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با ضربه سر، توپ را به کنج دروازه استویانوف فرستاد. 1-1 بازی در جریان است.

خروس ها همچنان به حملات خود ادامه می دهند، 3 دقیقه بعد، با هنرنمایی دیمیتری پایت، فرانسه بازی را 2-1 کرد. پاس موسی سیسوکو به وی و شوت این بازیکن چکش ها از مسافتی دور، باعث می شود تماشاگران حاضر در استادیوم شاهد گل زیبایی باشند.

بازهم گل برای فرانسه! این بار آنتونی گریزمان، فوق ستاره باشگاه اتلتیکو مادرید، توپ را با شوتی زیبا به کنج دروازه بلغار ها می چسباند تا پیش از پایان نیمه اول، خروس ها با قاطعیت نتیجه را به نفع خود رقم زنند.

نیمه اول با همین نتیجه به اتمام می رسد.

با شروع نیمه دوم حملات فرانسوی ها شدت می گیرد. دقیقه 59، نمایش خروس ها تکمیل می شود، با پاس گریزمان به گامیرو و شوت این بازیکن از داخل محوطه جریمه به گوشه سمت چپ دروازه، این تیم 4-1 پیش می افتد.

در وقت های اضافه هم توپی از خط دروازه ها رد نشد تا فرانسه با نتیجه 4-1 بلغارستان را شکست دهد و خیز بزرگی به سمت صدر جدول بردارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =

رفتن به نوارابزار