آردا: بارسلونا پیشنهاد 50 میلیونی برای من را رد کرد چون تنها برای شش ماه خریداری نشده بودم

ستاره ترک خط میانی کاتالان‌ها از خرید خود به عنوان یک پروژه بلندمدت در بارسلونا یاد کرد و مدعی شد دلیل فروخته‌نشدن او در تابستان نیز همین مسئله بوده است.

آردا توران، هافبک ملی‌پوش ترکیه‌ای بارسلونا مدعی شد این باشگاه در تابستان از پیشنهاد 50 میلیون یورویی یک باشگاه چینی برای خرید او را رد کرده است. آردا می‌گوید خرید او یک پروژه بلندمدت بوده نه یک خرید شش ماهه!

به گزارش Goal، آردا که به دلیل محرومیت باشگاه بارسلونا از استفاده از بازیکنان جدید، تا شش ماه پس از انتقال به نیوکمپ قادر به بازی کردن نبود، در شش ماه دوم فصل نیز به هیچ عنوان در حد و اندازه‌های قیمت بالای خود ظاهر نشد تا در همان تابستان سال اول، شایعات فراوانی مبنی بر تمایل بارسا به فروش او به گوش برسد. البته آردا پیشنهادات رسمی زیادی حتی از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر داشت اما حالا و با تایید خود او، یک باشگاه چینی با پیشنهادی 50 میلیون یوریی سعی در راضی ٰکردن مسئولان بارسلونا داشته که البته با پاسخ منفی رو به رو شده است.

آردا در گفتگو با خبرنگاران ضمن تایید این پیشنهاد از دلیل رد آن توسط بارسا پرده‌برداری کرد:

در تابستان گذشته، یک باشگاه چینی پیشنهادی 50 میلیون یورویی برای خرید من به بارسلونا ارائه کرد اما بارسا آن را رد کرد چون من یک پروژه بلندمدت هستم. بارسا تنها برای شش ماه مرا به خدمت نگرفت.

و حالا هافبک ترک در فصل جاری در حال پاسخ‌دادن به این اعتماد است. زدن 5 گل در 10 دیداری که توسط انریکه به میدان فراخوانده شده، مهر تاییدی بر بازگشت آردا به روزهای اوج خود است. با این حال، درخشش‌های او در لباس آبی اناری هنوز فاتح تریم، سرمربی تیم ملی ترکیه را به دعوت از او متقاعد نکرده است. البته اگر دلیل عدم دعوت او به تیم ملی کشورش را فنی فرض کنیم. آردا می‌گوید:

جدایی من از تیم ملی ترکیه به دلیل دریافت‌نکردن پاداش‌ نبود. من تاکنون پول بسیار زیادی به دست آورده‌ام. دلیل ندارد تنها برای یک پاداش ناچیز تیم ملی کشورم را ترک کنم. تنها دلیل عدم دعوت من، نظر فاتح تریم است. من 10 سال کاپیتان تیم ملی کشورم بودم اما پس از دو بازی ضعیف مقابل اسپانیا و کرواسی هم‌وطنانم مرا هو کردند. ناراحتم. هم از این رفتار و هم از بازی‌های بدی که یورو داشتیم. این را هم قبول ندارم که عملکرد من در ترکیه مانند تیم‌های باشگاهی‌ام نبوده و نیست. همیشه در تیم ملی عملکرد بهتری داشته‌ام. من ترکیه و تیم ملی کشورم را دوست دارم.

2 دیدگاه در “آردا: بارسلونا پیشنهاد 50 میلیونی برای من را رد کرد چون تنها برای شش ماه خریداری نشده بودم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 9 =

رفتن به نوارابزار