پیکه: بعد از جام جهانی 2018 از فوتبال ملی خداحافظی خواهم کرد

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا و تیم ملی اسپانیا اعلام کرد که بعد از جام جهانی 2018 روسیه از فوتبال ملی خداحافظی خواهد کرد.

تیم ملی اسپانیا شب گذشته به مصاف آلبانی رفت که این بازی در نهایت با برد 2 بر 0 اسپانیا به پایان رسید.

به گزارش مارکا، جرارد پیکه مدافع تیم ملی اسپانیا بعد از پایان مسابقه اعلام کرد که جام جهانی 2018 روسیه آخرین حضور من با پیراهن اسپانیا خواهد بود. او در این باره گفت:

جام جهانی 2018 روسیه آخرین بازی های من برای اسپانیا خواهد بود و بعد از آن از فوتبال ملی خداحافظی خواهم کرد. این یک تصمیم احساسی نیست و من برای گرفتن این تصمیم به خوبی فکر کرده ام. من بسیار برای کار کردن با جولن لوپتگی و تلاش برای رفتن به جام جهانی 2018 روسیه هیجان زده هستم.

در هنگام بازی اسپانیا و آلبانی بعضی از رسانه ها با نشان دادن عکس هایی از بازی و فرق بین لباس پیکه و دیگر بازیکنان سعی بر ایجاد حاشیه برای این بازیکن داشتند. دیگر لباس ها در قسمت آستین، نواری به رنگ پرچم اسپانیا داشت اما در لباس پیکه این نوار وجود نداشت و رسانه ها مدعی بودند که او عمدا این نوار را قایم کرده است. اما جرارد پیکه به این موضوع واکنش نشان داد و گفت:

لباس من تنها نسبت به لباس دیگر بازیکنان کوتاه بود همین. این مسائل بسیار خسته کننده هستند.

گفتنی است که مسائل بازیکنان کاتالان با تیم ملی اسپانیا ریشه طولانی داشته است در گذشته نیز ادعا می‌شد که پویول و ژاوی نواری به رنگ پرچم اسپانیا که در بالای جوراب قرار داشت را در جوراب خود پنهان کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =

رفتن به نوارابزار