اوون: انتظار دارم لیورپول مقابل منچستر پیروز شود

مایکل اوون که سابقه بازی در دو تیم لیورپول و منچستر یونایتد را در کارنامه خود دارد، اعتقاد دارد که قرمزهای آنفیلد پیروز بازی دوشنبه شب خواهند بود.

مایکل اوون، مهاجم سابق تیم ملی انگلستان معتقد است که لیورپول می تواند در بازی شب دوشنبه مقابل منچستر یونایتد در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر، پیروز میدان گردد.

به گزارش دیلی میرور، در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر انگلستان، دو تیم منچستر یونایتد و لیورپول در استادیوم آنفیلد به مصاف هم خواهند رفت. لیورپولی ها از 7 بازی خود 16 امتیاز کسب کرده و در رده چهارم جدول قرار دارند. این در حالی است که منچستریونایتد با 13 امتیاز  در رتبه ششم قرار گرفته است. مایکل اوون که سابقه بازی در هر دو باشگاه را دارد، اذعان کرد که لیورپول شانس بیشتری برای پیروزی مقابل منچستر در بازی پیش رو خواهد اشت.

او در این خصوص گفت:

لیورپول چهار بازی اخیر خود مقابل یونایتد در لیگ را باخته است و انتظار دارم در این بازی آن ها پیروز شوند. به نظر می رسد که منچستریونایتد روی ضربات آزاد به دلیل بازیکنان بلند قد خطرناک ظاهر شوند ولی لیورپولی ها نسبت به حریفانشان شناخت کافی خواهند داشت و نمی گذارند امتیازات از مرسی ساید خارج شود.

 

42 دیدگاه در “اوون: انتظار دارم لیورپول مقابل منچستر پیروز شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − هشت =

رفتن به نوارابزار