بارسلونا 4-0 دپورتیوو؛ آبی اناری ها با بازگشت مسی پیروز شدند

دیدار تیم های بارسلونا و دپورتیوو لحظاتی پیش با نتیجه 4-0 به سود بارسا خاتمه یافت تا این تیم باخت 2 هفته پیش برابر سلتا را جبران کرده و موقتا به رده دوم صعود کند.
لوئیس انریکه بارسلونا را با ترکیبی متحول شده برابر دپور به میدان فرستاد. مسی که پس از هفته ها شرایط بازی را پیدا کرده بود، روی نیمکت حضور داشت و بارسا با سیستم 3-4-3 و حضور دینیه و آردا به عنوان هافبک های راست و چپ به زمین آمد.

رافینیا نیز در کنار سوارز و نیمار در خط حمله قرار گرفته بود.

بارسا بازی را با حملات کوبنده خود آغاز کرد و خیلی زود می توانست روی شوت نیمار به گل برسد اما ضربه او به تیر خورد و در ریباند نیز سوارز نتوانست با ضربه سر دروازه دپور را باز کند.

دقیقه 21 سرانجام حملات پردامنه بارسا به نتیجه رسید و رافینیا روی پاس سوارز و با شوتی محکم از گوشه محوطه جریمه توانست قفل دروازه میهمان را باز کند.

همین بازیکن دقیقه 36 بازی، بارسا و خودش را 2 گله کرد. ارسال نیمار از راست با ضربه سر پیکه همراه شد اما دروازه بان روی خط توپ را برگشت داد و رافینیا در ریباند موفق شد آسان ترین کار ممکن را انجام دهد.

این پایان کار نبود و بارسلونا دقیقه 43 توسط سوارز به گل سوم خود نیز دست یافت. سوارز با پاس نیمار روانه دروازه دپور شد، با یک حرکت بدن مدافع مستقیم خود را جا گذاشت و با یک ضربه دقیق، بارسلونا را به گل سوم رساند تا نیمه اول با برتری 3-0 آبی اناری ها به اتمام برسد.

انریکه در نیمه دوم سوارز را از زمین خارج کرد و پاکو آلکاسر را وارد میدان کرد ضمن اینکه لیونل مسی نیز از دقیقه 55 به جای بوسکتس وارد زمین شد.

مسی که 25 روز به دلیل مصدومیت از میادین به دور بودT سه دقیقه پس از ورود موفق شد گلزنی کرده و بارسا را 4-0 پیش بیندازد.

بازهم نیمار در متن این گل قرار داشت و با یک پاس عمقی مسی درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز با شوت پای چپ محکم خود توپ را به زیر طاق دروازه دپور چسباند تا بازگشتش را با گلزنی جشن بگیرد.

کار برای دپور با اخراج لاوئره در دقیقه 65 مشکل تر شد با این حال در ادامه بازی، خطرات بارسا به گل ختم نشد تا در نهایت آبی اناری ها با همان نتیجه 4-0 پیروز شوند. بارسا با این برد موقتا به رده دوم جدول، پس از سویا صعود کرد.

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

48 دیدگاه در “بارسلونا 4-0 دپورتیوو؛ آبی اناری ها با بازگشت مسی پیروز شدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

رفتن به نوارابزار