چلسی 3-0 لستر سیتی؛ شیرهای لندن در خانه، سر روباه ها را بردند

دیدار تیم های چلسی و لستر سیتی با نتیجه 3-0 به سود چلسی خاتمه یافت تا آبی های لندن انتقام شکست فصل گذشته را از مدافع عنوان قهرمانی بگیرند.
چلسی که فصل را خوب شروع کرده بود، در 4 بازی اخیر نتایج ضعیفی کسب کرده و فقط توانسته بود 4 امتیاز از 4 بازی خود کسب کند.

در سوی دیگر لستر به عنوان مدافع عنوان قهرمانی نیز تنها با کسب 8 امتیاز از 7 بازی قبلی خود در جایگاه دوازدهم جدول قرار داشت.

بازی با حملات چلسی آغاز شد و لستر که ماحرز و سلیمانی را روی نیمکت داشت، خیلی زود عقب نشست.

تنها 7 دقیقه از بازی گذشته بود که چلسی روی یک ضربه کرنر به گل اول دست یافت. کرنر ارسالی با اشتباه وس مورگان و دخالت ماتیچ به کاستا رسید و ضربه پای چپ او به تور دروازه لستر نشست.

کمی بعد داوید لوئیس دو فرصت خوب را از دست داد که مهمترینش کاشته زیبای او بود که به تیرک دروازه برخورد کرد و در صحنه دیگر اشمایکل مانع از باز شدن دروازه لستر شد.

چلسی که به حملات خود ادامه می داد، دقیقه 32 به گلی دیگر دست یافت. پاس عمقی ماتیچ بازهم با اشتباه مدافعان لستر همراه شد و توپ به هازارد رسید تا ستاره بلژیکی با دریبل اشمایکل گل دوم تیمش را به ثمر برساند. نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

نیمه دوم لستر برای کم کردن فاصله با چلسی وارد زمین شد اما حملات این تیم پرخطر نبود و چلسی با دفاع فشرده اجازه خلق موقعیت به شاگردان رانیری نمی داد.

دقیقه 72 بازی چلسی حتی می توانست کار را 3-0 کند اما ضربه کانته را وس مورگان از روی خط برگشت داد تا اه از نهاد کونته بلند شود.

در حالیکه بازی تقریبا متعادل دنبال می شد، ویکتور موزس دقیقه 78 کار لستر را تمام کرد. یک و دوی زیبای او با ناتانیل و ضربه تمام کننده این بازیکن از درون محوطه جریمه باعث ثبت گل سوم چلسی شد تا پرونده بازی بسته شود.

در ادامه حملات دو تیم نتیجه ای نداشت و بازی با نتیجه 3-0 به سود چلسی خاتمه یافت. چلسی با این برد 16 امتیازی شد و موقتا به رده پنجم جدول صعود کرد.

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

رفتن به نوارابزار