رانیری: به خاطر بازی در لیگ قهرمانان به سلیمانی و محرز بازی ندادم؛ نگران وضعیت تیم نیستم

سرمربی شصت و چهار ساله ایتالیایی “روباه ها”، لیگ قهرمانان را اولویت اولش قرار داده است.

 کلودیو رانیری سرمربی شصت و چهار ساله و ایتالیایی باشگاه لسترسیتی، دلیل تصمیمش مبنی بر روی نیمکت نشاندن ریاض محرز و اسلام سلیمانی را توضیح  داد.

به گزارش talkSPORT، از ساعت 15 امروز، قهرمانان دو فصل گذشته لیگ برتر جزیره به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی قاطعانه شاگردان آنتونیو کونته به پایان رسید.

دیگو کوستا، ادن هازارد و ویکتور موزس، گل های تیم میزبان را در استمفورد بریج به ثمر رساندند تا چهارمین شکست روباه ها در بازی های خارج از خانه رقم بخورد.

لستر در میانه هفته باید برابر کوپنهاگن به میدان برود. رانیری ایتالیایی نیز برای تیمش اولویت هایی تعیین کرده است. او اظهار داشت:

ترجیح می دهم که از ریاض محرز و اسلام سلیمانی محافظت کنم. زیرا اکنون زمان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا است. برای دو ماه آینده این اتفاقات رخ می دهد. راه زیادی تا کسب چهل امتیاز در لیگ برتر مانده است.

فصل نا امید کننده مدافع عنوان قهرمانی در حالی پیش می رود که این تیم تا کنون پنج گل از نقطه کرنر خورده است:

ما باید راه حلی پیدا کنیم. مهم نیست چه کسی بازی کرده است. همه تیم این مشکل را دارد. گل های زیادی از ضربات شروع مجدد دریافت کرده ایم. در نیمه اول اصلا خوب نبودیم و دو گل عجیب خوردیم. در کرنر اول او، کاستا، تنها بود. سخت است که او را در محوطه جریمه موقع کرنر تنها بگذاریم. در لحظه گل دوم توپ چندین بار کمانه کرد. اتفاقاتی که در این فصل می افتند غیرقابل باور هستند!

لستر در  هشت بازی ای که انجام داده است، هشت امتیاز به دست آورده. این یعنی یک نمایش ضعیف برای مدعی عنوان قهرمانی. اما رانیری با تجربه، هیچ ترسی از آینده ندارد. او اذعان کرد:

من نگران نیستم. کارم را بلدم. سخت است که بگوییم این فصل چه اتفاقاتی افتاده است. می بینید که این یک لستر متفاوت است. من و بازیکنانم هم متوجه این تغییرات شده ایم. مهم است که دلیلش را نیز بفهمیم.

42 دیدگاه در “رانیری: به خاطر بازی در لیگ قهرمانان به سلیمانی و محرز بازی ندادم؛ نگران وضعیت تیم نیستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

رفتن به نوارابزار