حواشی بازیکنان شاغل در اروپا در هفته ی که گذشت: از اولین پیروزی یاران فرشاد نور تا رسیدن هوفنهایم به 4 امتیازی صدر

کسب اولین پیروزی یاران فرشاد نور در لیگ برتر هلند

تیم فوتبال رودا کرکراد پس از انجام ۹ هفته از رقابت های لیگ برتر هلند، صاحب اولین پیروزی فصلش شد.

رودا که فرشاد نور را ۹۰ دقیقه در اختیار داشت با نتیجه ۱ بر ۰ در مقابل تیم فوتبال اکسلسیور به برتری رسید. این در حالی است که رودا در ۸ بازی گذشته اش در رقابتها، سه مساوی و ۵ باخت کسب کرده بود.

رودا با کسب اولین پیروزی فصلش با ۶ امتیاز در جدول ۱۸ تیم رقابت های اردیوسه هلند در جایگاه ۱۷ است.

پیروزی والدهوف مانهایم با حضور ثابت حسن امین

هفته ۱۵ رقابت های لیگ دسته ۴ آلمان در حوزه جنوب غرب با پیروزی والدهوف مانهایم پی گیری شد.

این تیم که صدر جدول را به دلیل توقف در طی چند هفته اخیر از دست داد شب گذشته با حضور ۹۰ دقیقه ای حسن امین موفق به شکست مهمانش پیرماسنس شد.

یاران حسن امین در حال حاضر با کسب این پیروزی ۲۶ امتیازی شدند و در فاصله ۴ امتیازی صدر نشین رقابت ها در مکان سوم ایستادند.

شکست هسن درایش در نبود خیبر امانی

تیم فوتبال هسن درایش در هفته ۱۴ رقابت های فوتبال هسنلیگای آلمان در نبود دو بازیکن افغان خود مقابل حریفش تن به شکست داد.

هسن درایش با حضور زبیر امیری و اباسین علی خیل در دیداری خانه گی مقابل تیم فوتبال بروسیا فولدا تن به شکست داد اما این تیم کماکان با ۳۳ امتیاز صدر نشین جدول رده بندی رقابت ها قرار دارد.

زبیر امیری در دقیقه ۶۳ این دیدار تعویض و اباسین علی خیل نیز در همین دقیقه برای تیمش وارد میدان شد. این در حالی است که خیبر امانی دیگر مهاجم افغان این تیم نیز به دلیل مصدومیت در ترکیب تیمش قرار نداشت.

قعر نشینی یاران پوپلزی در لیگ دسته ۲ هلند

 در ادامه هفته ۱۰ رقابت های فوتبال لیگ دسته ۲ هلند تیم فوتبال آخلیس ۲۹ با حضور بازیکن افغان خود مقابل اترخت مساوی کرد تا کماکان تیم آخر جدول رده بندی باشد.

امید پوپلزی از دقیقه ۸۳ در ترکیب تیمش قرار گرفت. آخیلس ۲۹ با گذشت ۱۰ هفته از رقابتها با کسب ۴ امتیاز در جایگاه بیستم و تم آخر جدول رده بند مسابقات است.

یاران ندیم امیری در فاصله ۴ امتیازی با بایرن مونیخ

تیم فوتبال هوفنهایم در ادامه هفته هفتم رقابت های بوندسلیگای آلمان در خانه صاحب یک پیروزی ارزشمند شد. یاران ندیم امیری در این مسابقه با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل تیم فرایبورگ به برتری رسیدند. ندیم امیری بازیکن افغان این تیم نیز از دقیقه ۷۷ در ترکیب تیمش در این دیدار قرار گرفت.

هوفنهایم با کسب این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و با ایستادن در جایگاه پنجم جدول در فاصله ۴ امتیازی صدر نشین رقابت ها، بایرن مونیخ قرار گرفت.
Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

115 دیدگاه در “حواشی بازیکنان شاغل در اروپا در هفته ی که گذشت: از اولین پیروزی یاران فرشاد نور تا رسیدن هوفنهایم به 4 امتیازی صدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

رفتن به نوارابزار