آلگری: نگران مصدومیت ها نیستم؛ هیچ بازی آسانی در لیگ قهرمانان وجود ندارد

سرمربی یوونتوس می گوید یوونتوس باید تا جایی که ممکن است در لیگ قهرمانان اروپا تلاش کند.

در یکی از بازی های حساس هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس و المپیک لیون در فرانسه مقابل هم قرار می گیرند. مکس آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت کرد:

نگران مصدومیت ها نیستم. ما نمی توانیم به غیر از استفاده از بازیکنانی که در دسترس داریم کاری کنیم. این مسئله می تواند در یک دوره از فصل رخ دهد و هر سال دوره ای فرا می رسد که سه یا چهار بازیکن تان را از دست خواهید داد. هیچ کس دوست ندارد تا این مصدومیت ها رخ دهند اما این جزئی از فوتبال است. متاسفم که امروز مانژوکیچ در تمرینات صبح مصدوم شد اما مسئله مهم این است که دوری او طولانی مدت نخواهد بود. او در بازی چهارشنبه برابر سمپدوریا در دسترس خواهد بود. مارکیزیو به بازگشت به میادین نزدیک تر می شود و در عین حال ما مویزه کین را داریم که پسر خوبی است و همچنین خوان کوادرادو هم می تواند در خط حمله ایفای نقش کند. بازگشت به 2-5-3؟ مهم تر از سیستم، انتخاب من مبنی بر ویژگی های بازیکنان است. ما سعی می کنیم تا شرایط را تغییر دهیم اما بیش از سیستم، راه و روش بازی مهم است. باید بگویم که استفاده از سیستم در زمین نسبی و متغیر است.

سرمربی 49 ساله یوونتوس افزود:

وقتی شما در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنید، هیچ بازی ای تحت عنوان بازی سخت یا بازی آسان وجود ندارد. لیون بازی خوبی برابر سویا ارائه داد و در بازی با نیس، آن ها خیلی زود عقب افتادند و جبران کردن نتیجه دشوار بود. فردا بازی سختی خواهیم داشت زیرا بازی در لیگ قهرمانان برای ما و برای آن ها سخت است. لیون به خصوص در خانه تیمی خطرناک است. آن ها بازیکنان خطرناکی چون فکیر و لاکازت دارند . آن ها تیمی سازمان یافته هستند و در خانه به شیوه ای متفاوت بازی می کنند. فکیر و لاکازت دو بازیکن بزرگ هستند و از نظر فنی در سطح بالایی قرار دارند. آن ها خیلی سریع و در ضد حملات توانا هستند و ما باید در چنین موقعیت هایی مراقب باشیم. در لیگ قهرمانان پیشرفت های مهمی در سال های اخیر داشته ایم و خوشبختانه باشگاه برای من بازیکنانی بسیار خوب فراهم کرده است و به طور کلی یوونتوس نسبت به شش سال پیش وضعیتی بهتر و پیشرفته تر دارد.

بد بازی می کنیم اما نتیجه می گیریم؟ این مسئله مرا نگران نمی کند زیرا در فصل 38 بازی داریم. من مطمئنم که 38 بازی سخت در فصل داریم و برای هیچ تیمی آسان نیست تا در 38 بازی بد بازی کند و در آن ها پیروز شود. در پایان، آن چه که مهم است، نتیجه نهایی است. میلان هم اکنون برای کسب رده سوم و صعود به لیگ قهرمانان اروپا می جنگد. آن ها تاکنون بسیار خوب عمل کرده اند و بازیکنان بسیار خوبی دارند. همچنین رم نیز بسیار خوب بازی می کند و شرایط خوبی دارد. یوونتوس هم فنون و شخصیت خود را دارد و ما می خواهیم تا جایی که ممکن است در رقابت هایی که شرکت داریم پیش برویم و آن ها را فتح کنیم. این مهم ترین نکته است. ما تلاش می کنیم تا بهتر بازی کنیم و گاهی اوقات نیز برخی حریفان ما کمی ضعیف تر بازی می کند. بچه ها در 8 بازی 7 پیروزی کسب کرده اند و تنها در برابر اینتر شکست خوردیم. اکنون به کارمان ادامه می دهیم. اکنون نکته مهم گرفتن امتیازات و پیشروی در لیگ قهرمانان اروپاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − یک =

رفتن به نوارابزار